Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

90% mężczyzn jest z kobietami dla samego seksu

Polecane posty

Gość gość
Kochają mężczyźni którzy potrafią kontrolować popęd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Kochają mężczyźni którzy potrafią kontrolować popęd usmiech.gif" X To znaczy co konkretnie ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 11:15 - Ty piszesz to jako sarkazm czy jako prawdę wyjawioną (pogubiłam sie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na temacie jest zwykle zaklamanie . Prawda jest bardzo smutna wiekszosc mlodych nia ma pojecia o antykoncepcji i stad te ciaze, a potem przymuszone z zaklamaniem na ustach zwiazki i sluby,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niechciane ciaze sa bo kobiety sie puszczaja a z puszczalska nikt nie chce miec dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety albo stety seks nakręca. Jako facet czasem wolałbym abyśmy nie mieli genitaliow. Kobiety za bardzo przejmują się tym seksem. Nie wiem jak inni faceci ale ja z kobietą czy bez spuszczam się codziennie. Po prostu wtedy schodzi ze mnie np. stres. To bliskość sprawia, że chcemy z wami być. Wasz głos, wygląd zewnętrzny, seks. Pociagacie nas dlatego chcemy mieć was blisko w swoim życiu. Pogadać rzeczywiście lepiej było by z kolegą. Ale koledze nie mam ochoty myć włosów pod prysznicem a wam już tak. To tylko przykład żeby nie było że mam jakiś problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
5:45 miło przeczytać . Ale są też kobiety, z którymi można porozmawiać (no nie ze wszystkimi, fakt). 17:18 Jak wyżej, nie wszystkie. Jest masa takich, które "szukając lepszego" najpierw zakończą (z kultura) to co jest (z szacunku dla meza/faceta), a ewentualne (zawdzieczane sobie) niepowodzenie wezmą na klatę. .... I jeszcze wlozylabym jeszcze kij w mrowizko: gdzie jest taki facet, który chceTYLKO sexu - dodam jedno wymaganie od sobie: porozmawiania na różne tematy na poziomie - i możemy, jeśli nie związek, to przynajmniej układ stworzyć doskony ;)) Ale na wyłączność. Tylko we dwoje (nie będę spala z połowa miasta ; )) ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego nie powinno sie z nimi sypiac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"dlatego nie powinno sie z nimi sypiac !" X Mnie tam kobiety nie pociągają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochają was za cipę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tam nie chcialabym faceta ktory patrzy na mnie pod katem ' przydatnosci', bo wiadomo, ze w razie choroby czy klopotow odwroci sie napiecie . Z gory trzeba takich eliminowac i nie liczyc na cud. Warto czekac na szczera, bezinteresowna milosc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem kobietą i jestem z mężczyznami głownie dla seksu. Nie wierzę w miłość, nie ma czegoś takiego jak miłość. Jest fascynacja, jest zauroczenie i pociąg do drugiej osoby ale to z czasem mija. Dlatego nie wchodzę w żadne związki a spotykam się jako koleżanka do wspólnego spędzania czasu. Tak jest u mnie od dłuższego czasu i tak mi pasuje. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jest Akularze:p. Panienka z okienka pocztwego, czasami ksiądz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Pogadać rzeczywiście lepiej było by z kolegą." x Po uj mi taki facet? Chyba też tylko do seksu. Tylko wtedy musi wyglądać jak młody bóg, a nie łysiejący szrek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.26 oczywiście, faceci mają swoje typy ulubionej urody u kobiet, wielki biust, grube uda, dlugie włosy, szczupłe, zgrabne, grube, kobiety też, tylko one kochają wysportowanych, umiesnionych, seksownych, co ciężko wam przyjąć, wam mozna a nam nie? Kalizm? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie "wam"? Umiesz czytać ze zrozumieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko czy bylabys na tyle atakcyjna, zeby zachecic takiego o boskim ciele?:D eh te wymagania, stawianie sprawy na ostrzu noza, albo smieszne gloryfikowanie spolkowania:D za bardzo sie spinacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już niech cię o to głowa nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo dzisiaj nie można liczyć na prawdziwą miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadajcie sobie pytanie co w przypadku gdy znudzi się facetowi seks z kobietą a rozmawiać nie ma o czym o nic więcej go przy niej nie trzymało. Taki związek oparty na seksie i pożadaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stąd tyle rozwodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny facet tu teraz
Maryyyś dziś A fajnego, dorosłego faceta do pogadania... jak nie było, tak nie ma.... > jak to nie ma? oto jestem tylko mnie olewacie a ja napraszał się nie będe, bo wiem że mam dobre serce i którejś go oferuje jeśli go nie zdepta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
90℅- jak dla mnie to nie problem, żeby ten, którego bym sobie wybrała zaliczał się do tej grupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maryyyś chyba Cię pokochałem.Czytam wciąż twoje wypowiedzi .Jesteś bardzo mądra. Odezwij się.Mam na imię Sławek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×