Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ikona141414

3 miesiace bez miesiaczki

Polecane posty

Gość Ikona141414

Witam , mam 20 lat , w ostatni tydZień czerwca miałam normalna miesiaczke , potem dostałam infekcji intymnej z której sie Od razu wyleczylam , w dni plodne kochałam się z chłopakiem i skończył we mnie , 2 tygodnie pozniej (a 4 dni przed planowana miesiączka) dostałam plamien brazowych , czasami byla krew ze sluzem bezbarwnym , trwało to dokładnie 3 miesiace , każdego dnia , nie miałam miesiączki te 3 miesiace , czasami mnie jajniki kuły , bolało chwilami podbrzusze , jak jadłam ciągnęło na wymioty , schudłam 10 kg prawie w ciągu miesiaca bez ćwiczeń i diety , a teraz przytylam 4 kg .. Często w nocy łapią mnie skurcze w lydkach , drętwienie mi palec u stopy i boli czasami tak nagle pachwiny, dosc często ide do łazienki .. Prawie 2 tygodbie temu plamienia sie skończyły i dostalam "miesiaczke " która trwała 4 dni i byly to jakby krwotoki , miesiaczke zawsze miałam 8 dni i wyglądała całkiem inaczej , test ciazowy robiłam , ale zrobiony został zle bo zalałam to woda i jak wysechl dopiero , wyszli 2 kreski , jedna prawie nie widoczna , a druga rozmazana . nie mam możliwości zrobić narazie następnego ani isc do lekarza , czy moze to byc ciaza ? Bo jak tak to prawie 4 miesiąc by był , a ja nic nie widze Po sobie (nie jestem szczupła , mam brzuszek gruby od zawsze ) , lekarz jak najszybciej będzie to mozliwe to pojde , prosze o pomoc , a nie chamskie odpowiedzi , Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno powiedzieć bo tutaj tylko lekarz może powiedzieć co sie dzieje. Brzuch nie od razu wyskakuje a poza tym to i tak sprawa indywidualna. Więc nie ma co tym się sugerować. W temacie ciązy możesz zrobić beta hcg z krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze wyleczylas infekcje "sama" czy byłaś u ginekologa po receptę? Skąd wiesz że miałaś wtedy dni płodne? Jak je ustalasz? Id z e końcu do lekarza. Dlaczego nie możesz nie masz kasy, czasu? Czy wymówki bo się boisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Infekcji nie wyleczylas sama niby jak? I nie pisz ze nie możesz iść do lekarza jak nie masz kasy to na NFZ nie masz miesiączki tyle czasy i zamiast iść do lekarza to wspolzyjesz z chlopakiem ,rozumu to nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochać sie z chlopakiem to się nie wstydzisz a do ginekologa iść to tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona141414
Recepte dostałam od lekarza na globulki . w tym momencie nie mam mozliwosci iść , bo jestem za granica i pracuje ciagle od 7 do wieczora , dlatego nie mam czasu nawet , wracam niedługo do Polski , ale chcialam cokolwiek sie dowiedziec ... Nie wspolzyje juz od tamtego czasu , to był mój ostatni raz , bo razstalismy sie i po tym 2 tygodnie potem dostałam plamienia ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×