Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewanila

Mini piekarnik

Polecane posty

Gość ewanila

Chciałabym zakupić mini piekarnik, ale taki na co najmniej 60 litrów. Czy ktoś ma może taki piekarnik ? Pytam, bo chciałabym wiedzieć czy można i czy dobrze pieką się w nim ciasta. Macie jakieś doświadczenie w tej sprawie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ukrainskie kurefstwo sie odezwalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewanilia
nie rozumiem dlaczego mnie trolujesz? Ponawiam pytanie o piekarnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam takie coś, piekło trochę nierówno (tył mocniej), ale generalnie mięsa i większość ciast wychodziła, najgorzej było przy drobnych ciasteczkach gdzie parę minut wystarcza - chwila zagapienia i te dalsze były mocno "skaramelizowane", a jako, że światła w tym piekarniku nie było to przegapić było łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewanila
Dziękuję za podpowiedź. Muszę sprawdzić czy w wybranym przeze mnie modelu jest światło. Najważniejsze że jak twierdzisz; da się piec ciasto. Obecnie mam piekarnik gazowy, i dobrze mi piecze, choć właśnie przód mocniej a tył słabiej. Potrzebuję jednak jeszcze elektrycznego, bo kiedy zjeżdżają się dzieci, trzeba czasem więcej potraw mieć gorących. Ale najbardziej zależy mi na tym, by się w nim dało piec ciasto, bo wydaje mi się, że w nim łatwiej utrzymać właściwą temperaturę przy pieczeniu ciasta niż w gazowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×