Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam dość dbania o siebie

Polecane posty

Gość gość
babom TV trąbi codziennie że mają wyglądać jak modelki bo innaczej nie znajdą faceta, no więc cóż się dziwić że malują mordy jak błazny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciał bym poznać taką kobietę co nie dba o depilację ! Nosił bym chyba ją na rękach lub schrupał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przez wiele lat robiłam codziennie makijaż, może nie super profesjonalny, ale jak dla mnie czasochlonny (15 min) i przy użyciu raczej drogich kosmetyków. Podkład, korektor, malowanie brwi, baza pod cienie, cienie/liner, róż, tusz do rzęs, na wieczór konturowka i szminka W pewnym momencie stwierdziłam, że strasznie mnie to denerwuje, że nawet po bułki się wstydzę iść bez makijażu. Że rano potrzebuję dużo czasu (bo dodatkowo jeszcze codziennie rano myje wlosy) zamiast dłużej posypać. Że mam poczucie że "muszę", żeby nikt nie zobaczył niedoskonałości, tego że mam jasne brwi, że nie jestem minimalnie ładna, tylko bardzo przeciętna i nijaka. I w końcu przestałam się malować. Najpierw nie mogłam znieść widoku swojej twarzy bez makijażu (poprzednio nie lubiłam strasznie tego momentu wieczorem kiedy zmywa się makijaż i "wyłania się" prawdziwa twarz). Nie mogłam na siebie patrzec w lustrze, w windzie.. Ciężko było mi znieść, że zrobiłam się niewidzialna dla mężczyzn. Aż w końcu się przyzwyczaiłam i wróciła psychiczną "normalność" i takie większe poczucie samoakceptacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonitwa iluzji
gość dziś Brawo!!! Odkryłaś iluzje i wróciłaś do rzeczywistości. Taka kobieta to skarb :) Twoja cera na tym zyska bo nie pakujesz na nią codziennie mase chemii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akceptujcie siebie
Kobiety marnują codziennie mase czasu na zakrywanie swoich niedoskonałości ale przecież są niedoskonałe i te które to u siebie zaakceptują wyszły z hipnozy sprzedawanej w mediach, czyli są wreszcie wolne bo myślą za siebie. Reszta robi pod dyktando i uważa że "robi bo lubi", co za bzdury. Większość kobiet niestety jest własnymi niewolnicami przez własną głupote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość media piorą mózg
Jak można pakować codziennie na twarz mase makijażu i "sprzedawać" się w ten sposób że tak naprawde wyglądacie, obłuda i tak naprawde osobista tragedia w jednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×