Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

matka boska bajkowa

Kupuje perkusje, bo

Polecane posty

Gość gość
:D no nie wiem czy mu dorównasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też będziesz mieć taki bęben?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bajkowy, a mi kup okulary, bo przeczytałam .... kupuje perukę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, bede mial. Chce kupic dokladnie taki sam model, wszystko ma byc takie samo, bo inne nie bede brzmialy tak wspaniale i anielsko. xxx Rozumiem, ze to pytanie o zakup okularow to jest z podtekstem... :classic_cool: pewnie sie naczytalas tematu o oralu w okularach. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale on bęben ma między cyckami a fujarą :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem, ze to pytanie o zakup okularow to jest z podtekstem... cool.gif pewnie sie naczytalas tematu o oralu w okularach. smiech.gif x Nieeee!!!!! :D nie mów że coś takiego tu szło, a ja w ciemno teraz w to wdepłam. Cofam - edytuje swój wpis. Nie potrzebuje okularów a Ty peruki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytowac to ja moge temat na "kupuje perkusje... oraz okulary" przykro mi, juz sie nie wymigasz, bo ja kase wlasnie w tej chwili wyznaczam na jakies okularki dla ciebie g... :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biedny ten cynik bez neta, pewnie przeżywa w tym momencie straszne chwile:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymigam się, bo nie ja pisałam, nie mój sprzęt, inne ip, i juz mnie tu nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E to ja jeszcze na koniec i na chwilę, żeby tylko napisać: Mnichu jak to czytasz to pozdro i niech moc internetu wróci do Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różowe w kotki :D ojecia i już mnie nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.11.14 biedny ten cynik bez neta, pewnie przeżywa w tym momencie straszne chwilepechowiec.gifpechowiec.gif x wcale nie, żyje i mam się dość dobrze, nieudzielanie się na tym forum ma na mnie zbawienny wpływ, rośnie mi samoocena :classic_cool:. Ogólnie nie jest najgorzej, ale jest lepiej niż gorzej. Czekam tylko nieubłaganie do końca stycznia, bo w polsce już zdycham z nudów, a w uk się dzieje tyle niesamowitych rzeczy i tyle niesamowitych osób za mną tesknią :D. Pozdrawiam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.11.14 E to ja jeszcze na koniec i na chwilę, żeby tylko napisać: Mnichu jak to czytasz to pozdro lapka.gif i niech moc internetu wróci do Ciebie smiech.gif x Pewnie już nie wróci, bo z kafe zrezygnowałem, a w anglii mam zamiar zakupić wszystkie dodatki world of warcraft i grać nałogowo w tę grę z przerwami na granie muzyki :classic_cool:. Również pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cynik muszę ci powiedzieć, że lubiłam twoje tematy, bo zawsze jakieś dobre kawałki wrzucałeś i masz jakieś pojęcie o muzyce jako jeden z nielicznych tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spoko, spoko, muzyka co jak co to jedyna rzecz, która trzyma mnie przy normalności :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doszedłem już do tego stopnia, że muzyka na youtube stała się dla mnie niesłuchalna, słuchałem sobie dzisiaj nelly furtado all good things na youtube, i jakość strasznie zepsuta w porównaniu do utworów nieskompresowanych w formacie WAV, które sobie zgrywam z oryginalnych płyt CD przez program Exact Audio Copy. I jak sobie np. słucham Dido albo innych piosenek, to w takim nieskompresowanym pliku wav słyszę w ogóle wszystko co jest na piosence, a na youtube wielu rzeczy nie po prostu nie słychać, a brzmienie jest strasznie zepsute... Kiedyś będę się brzydził youtubem tak samo jak papierosami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na chom/ikuj.pl jest bardzo dobra jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam jestem tradycjonalistą i najbardziej lubię sobie po prostu zgrać płytę CD na kompa. Jestem pewien, że głos Nelly na dobrym formacie w pliku dobrej jakości brzmi zupełnie inaczej niż na jutub :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też interesuję się tym, w jaki sposób dany utwór został wyprodukowany, czyli np. nałożone na siebie wokale czy inne efekty i wiadomo, że najlepiej jak wszystko wyraznie słychać, więc słuchanie muzyki na youtube, ee, zostawię to amatorom ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będziesz robił jeszcze streamy na tłiczu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś na pewno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodatkowo jak słucham sobie muzyki z eac to czuje jak mi basy i stopa dotyka uszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co do tematu zapencik, ostatnio tyle napi3rdalalem na bebnach, że półtora tygodnia nie grałem a ciągle mi się pęcherz goi na palcu, kocham to uczucie jak macham tymi łapami i czuje pot na całych rękach ;D. Ciekawe co będzie jak teraz siąde po przerwie, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sensie ze przedramiona i w ogole caly sie poce jak gram, masakra, jak przyjechalem do polski to woda sie ze mnie lała i całe krzesło zawsze mokre było, to jest masakra, gdzie ja bym kiedyś pomyślał, że grając na bębnach będe się tak gotował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin

Perkusja to świetny instrument, mam Mapex z Riffu, brzmienie jest rewelacyjne, planuje kupic jeszcze gitarę Takamine, wtedy już otwieram zespół 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×