Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Fionela

Olejki CBD

Polecane posty

Gość Fionela

Stosujecie olejki CBD z konopii? słyszałam od wielu znajomych, że pomagaja na wiele dolegliwości i można normalnie kupić je w Polsce. Jaka jest wasza opinia na ten temat? które olejki są najlepsze jakościowo? widziałam w internecie do kupienia je w różnych sklepach jak np konopieizdrowie.pl , nawet na allegro, ale przyznam, na allegro to się boje coś takiego kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaraJab
Kupuj najlepiej dobre jakościowo np marki Medi Hemp jedne z najlepszych na rynku a nie są specjalnie drogie. Tutaj masz tego mnóstwo https://konopieizdrowie.pl/ z allegro to słusznie, nie kupuj tam lepiej nie wiadomo co tam kto sprzedaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yolkass
o Medi Hemp słyszałem jednak pierwszy raz slysze o sklepie konopieizdrowie.pl powiem Ci ze akurat mialem zamawiac z innego zrodla ale przejrzalem ich oferte i faktycznie wydaja sie spoko te olejki. Zamowie i dam znac czy dzialaly tak jak trzeba i czy spelnily moje oczekiwania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartnaLolis
Ten sklep to jeden z najlepszych sklepów z produktami z konopii, zamawiaj śmiało tam. Olejki CBD osobiście stosuję od kilku miesięcy - bardzo pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszurka
Andzia no to przeciez z tego samego sklepu czyli konopieizdrowie.pl znajdziesz olejek konopny na stwardnienie rozsiane sama dobrze znam ten sklep bo zamawiam stad olejki dla mojej babci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia87w
Wstyd się przyznać ale nie miałam pojęcia, że istnieje takie coś jak Olejki CBD z konopi. Zawsze kojarzyło mi się to z czymś nielegalnym nie nadającym się do użytku w społeczeństwie . A teraz widzę, że można nawet się tym leczyć i to w sposób naturalny konopie i zdrowie będę pamiętać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniek355
Olejki konopne Medi Hemp są jednymi z najlepszych sprzedawanych w Polsce, szukajcie po sklepach olejków tej marki, w konopieizdrowie jest tego mnóstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleniaxxx
A co dostanę na ból głowy jeśli chodzi o te olejki z konopi. Od jakiegoś czasu mam potworne migreny już naprawdę nie wiem co robić. czytałam właśnie że można kupić olejki np na konopieizdrowie.pl podobno działają lepiej niż tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodinka
Poszukaj czegoś na swoje dolegliwości w https://konopieizdrowie.pl/ tak jak już inni pisali, pełno tam tych olejków konopnych, naprawdę pomagają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynka033
Sprawdzone macie na https://konopieizdrowie.pl/ , ja tam już kilka zamawiałam i nie żałuję wydanych pieniędzy. Olejki CBD naprawdę pomagają na wiele dolegliwości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika242
To fakt, ja z tego sklepu już kilka miałam okazję zamawiać i bardzo pomagały mi na kilka dolegliwości, które trafią mnie od dawna. Olejki CBD działają i coraz więcej ludzi się do nich przekonuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karenkaa
I bardzo dobrze, bo ja od dawna wiem o leczniczym zastosowaniu olejków konopnych i oby sklepów takich jak https://konopieizdrowie.pl/ było w Polsce coraz wiecej i oby lecznicza marihuana stawala sie coraz bardziej popularna to potrzebuje rozglosu bo mozna wiele dolegliwosci tym wyleczyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaCZ
Ja również jestem za! Polecam produkty firmy www.hempking.eu - wypróbowałam i jestem mega zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie od dzisiaj wiadomo, że konopie mają wiele zastosowań leczniczych, w końcu to roślina, tylko trzeba z nich odpowiednio korzystać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekstona
Mi lekarz polecił niedawno olejek CBD, jedynie w internecie znalazłam je do kupienia w konopieizdrowie.pl , czy gdzieś w aptekach też można je dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanda396
Też kiedyś szukałam tych olejków w aptekach i niestety nie znalazłam także dostać je możesz tylko na konopieizdrowie.pl Chyba że poszukaj jeszcze w sklepach zielarskich chociaż wątpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armenus
Ja osobiście wypróbowałem sporo olejków CBD i w zasadzie w moim przypadku prawie każdy spełnił swoją rolę-mam depresję o średnim natężeniu i olej CBD zdecydowanie pomaga mi ze stanami lękowymi i niweluje moją"niechęć" do robienia czegokolwiek. Mogę więc śmiało polecić stosowanie. Sam stosuję od zawsze olejki 5%, 2-3 razy dziennie. Przerobiłem już Essenz, Endoca, Medihemp,Cannabigold, Olimax i India. Każdy miał oczekiwane działanie poza olejem marki India, który jak dla mnie nie miał żadnego działania poza porządnym naoliwieniem przełyku co równie dobrze można uzyskać pijąc oliwę. Co do samych wrażeń smakowych to nie zwracam na nie uwagi, a do tego wolę olejki niefiltrowane, w których jest chlorofil-to ze względu na jego prozdrowotne działanie. I ostatnia kwestia czyli cena:Endoca jest najdroższa z wymienionych, a szczerze mówiąc nie działa ani lepiej ani gorzej od pozostałych (poza olejkiem India), cenowo najlepiej wychodzi Essenz 5% i Medihemp 5% przy czym za podobną cenę Essenz jest w 15 ml butelce a Medihemp w 10 ml. Tyle jeśli chodzi o moje doświadczenia. Swoją drogą olej CBD stosuje 2 moich znajomych-jeden ma podobne problemy do moich i jest bardzo zadowolony z efektów a drugi walczy z łagodną postacią łuszczycy-jak twierdzi olej mu pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek1972
ja stosuje olejek cbd 7% firmy olimax profilaktycznie, 2 kropelki rano i wieczorem... co zauważyłem... kiedyś przy każdej zmianie pogody bolała mnie głowa .. od ponad pół roku stosowania olejku nie wiem co to ból głowy ,więc chyba coś pomaga.Kupuje tu: www.cbd.sklep.pl mają wysyłkę gtatis kurierem i szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zamawiam w konopnecentrum. Sprawdzone z certyfikatami Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wnk85
Wieje mi tutaj samą reklamą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Armenus prośba do Ciebie. Po jakim czasie zażywania olejku poczułeś poprawę? Ja stosuję od dwóch tygodni 15% i nic.Za krótko ? Idzie wiosna a z nią coraz większe cierpienie człowiek chciałby poczuć działanie na wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armenus
Pytanie jak go zażywasz. Wkraplaj pod język i trzymaj około minuty. Jeśli od razu połkniesz wchłanianie CBD jest znacząco obniżone (nawet o 90%) jako że CBD nie zdąży przeniknąć do krwioobiegu. Swoją drogą są osoby, na które CBD nie działa, choć zazwyczaj jest to związane ze złym zażywaniem, nieregularnością zażywania bądź źle dostosowaną dawką (co w Twoim przypadku raczej nie ma miejsca bo zażywasz olej o wysokim stężeniu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuję olejek na depresję i trądzik oraz problemy z tarczycą, gdyż działa przeciwzapalnie. Na depresję i trądzik pomaga bardzo, jeśli chodzi o tarczycę to jeszcze się nie badałam. Stosuję ten olejek https://www.konopie-online.pl/pl/p/Olej-CBD-5-15ml-/267 3 razy dziennie po 3 krople.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi pomogl w zasadzie dopiero olej cbd, zrobilem z niego masc i po 2 tygodniach w koncu ulga, uzywalem chyba tego: www.evohemp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa i mój pies
ja stosuję profilaktycznie i mój pies też dostaje CBD profilaktycznie. Czuję dużo mniejsze zmęczenie i fizyczne i psychiczne no i zimą nie zła[pała mnie ani jedna choroba. Jestem osobą trenującą (trening siłowy) i szczerze powiem, że regeneracja po mocnym treningu przechodzi jak ręką odjął.... bardzo fajnie działa na stany zapalne. POLECAM!! https://ekonopnafarmacja.pl/ firma CARUN (czeska produkcja - petarda) a stacjonarnie można kupić we Wrocławiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie maja cbd i cbda (bo cbda bo prekursor , natomiast info na etykiecie odnośnie stężenia powinno dotyczyć CBD a nie cbd + cbda ) ale moga byc aktywne badz nie :) ja stosuje ten co ma forme aktywna (nie wiem czy podawac nazwe...:D ) pomyśl nad dawką skoro nie czujesz zmian...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×