Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem facetem i chce zrobić prezent swojej dziewczynie nie wiem czy to dobry po

Polecane posty

Gość gość

Chciałbym mojej dziewczynie z którą spotykam się 8 miesięcy i którą kocham oświadczyć się 24 grudnia. Nie wiem czy to dobry pomysł, ona tez mnie kocha ale czy wypada to zrobić w ten dzień ? Mamy po 24 lata jak coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bardzo fajny pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje za opinie :) jeszcze miesiąc przed świetami a ja się po prostu stresuje czy to wypada czy jednak nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz to zrobic przy wszystkich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ahh słodkie. Nie za wcześnie? Może na Wielkanoc? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmawialiście na ten temat, chociażby żartem ? Może zorganizujesz rozmowę do czasu świąt a oświadczysz się w sylwestra, jeśli tak ci się śpieszy ? Chodzi mi o to czy oboje jesteście pewni, że chcecie być małżeństwem i rodziną. 8 m-cy to bardzo krótko, chyba, że zdążyliście się poznać już wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby nie było, że jestem przeciwna. Jeżeli jesteście siebie pewni to jak najbardziej wypada się oświadczyć w wigilię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż oświadczył mi się w 2 dzień świąt bożego narodzenia, przy całej mojej rodzinie bo akurat chrzciny u mojej siostry były i go zaprosiłam. Zaskoczył mnie totalnie jak uklęknął na kolano i wyskakuje z pierścionkiem, tak mi się gorąco zrobiło, pamiętam jak dziś, a co najśmieszniejsze wszystkie baby zaczęły krzyczeć głośno z radości jak na jakimś koncercie i brawo biły. Dużo odwagi go to kosztowało przy tylu ludziach, ja myślałam że jeśli to kiedyś zrobi to jak będziemy sami a tu szok. Dziś jesteśmy 5 lat po ślubie i mamy 2 synków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super sprawa a Pani wyżej aż zazdroszczę :) to musiało być bardzo miłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój facet taki prezent mi zrobił w zeszłym roku i leciały mi łzy ale ze Szczęścia to było super i oczywiście jesteśmy kochającą się parą po dziś dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym wolała w sylwestra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×