Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

świat wg kiepskich

Polecane posty

Gość gość

małe litery bo: -paździoch wiem że latka i coś zdrowie ale nie ten sam -boczek trochu dziwny pisząc ogólnie -kopernik mariolki kurde postać nudna już badura lepszy -waldek był ok teraz taki pantoflarz -jolasia pupcia dupcia od pierwszego odcinka jej nie cierpie śmiech te raczej nie inaczej dużo by pisać & szkoda że nie ma babki i edzia ale wiadomo zostaną w pamięci i starych odcinkach = wywaliłbym kopernika i jolaśke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej Boczek w nowych odcinkach drażni, niech zmieni fryzurę, bo jak jakiś menel wygląda. Brakuje wspólnego kombinowania i picia paździocha, ferdka i boczka. I za mało akcji w nowych odcinkach i ten kozlowski nudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właściwie to poziom trzyma jeszcze Helenka Paździochowa, a inni już tak grają aby zbyć. Ferdek z fajnego faceta z fullem mocnym zrobił się alkoholik, który wszędzie gdzie się da ukrywa wódkę. Jeśli chodzi o Jolaśkę, to jakoś nie działa mi na nerwy. Czasami denerwuje mnie postać Halinki, która jest taka głupio-mądra i strasznie pomiata Ferdkiem. Boczek głupi i ohydny z tymi długimi i tłustymi włosami. No jeszcze Paździoch trochę trzyma poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właściwie to poziom trzyma jeszcze Helenka Paździochowa, a inni już tak grają aby zbyć. Ferdek z fajnego faceta z fullem mocnym zrobił się alkoholik, który wszędzie gdzie się da ukrywa wódkę. Jeśli chodzi o Jolaśkę, to jakoś nie działa mi na nerwy. Czasami denerwuje mnie postać Halinki, która jest taka głupio-mądra i strasznie pomiata Ferdkiem. Boczek głupi i ohydny z tymi długimi i tłustymi włosami. No jeszcze Paździoch trochę trzyma poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubie ten serial mozna sie odmozdzyc na chwile. Ale te odcinki sa coraz glupsze. Mogliby Jolaske usunac albo mniej pokazywac. Malo jest pazdziocha z ferdkiem jak popijaja wlasnie. Ogolnie to lubie pazdziochow i kiepskich. Libie jak akcja toczy sie w domu a nie gdzies na zlomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paździoch ma 85 lat, szacun, że jeszcze daje rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×