Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Wrozbella

Kto艣 popisze

Polecane posty

Go艣膰 go艣膰
Hej, popisze z Toba chetnie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
A dlatego ze jestem w pracy :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
W klubie gogo

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Pracuje za granica i mam sluzby nocne. A Ty dlaczego nie mozesz spac?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Zaskoczona? :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
01:03 i 01:05 podszyw

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
go艣膰 dzi艣 wiesz co, wydaje mi si臋, 偶e to zale偶y od poziomu zadowolenia z 偶ycia. Obecnie w tym tygodniu albo mo偶e nie b臋d臋 tak wychodzi膰 w przysz艂o艣膰, w tym dniu nie jestem wyj膮tkowo szczesliwa. Wydaje mi si臋, 偶e stan臋艂am w miejscu, a to co dawniej mnie uszcz臋艣liwialo, dzisiaj ju偶 niestety ju偶 nie. Chyba musz臋 sobie znale藕膰 inny spos贸b na 偶ycie. Nie ma co tkwi膰 w czym艣 co ju偶 dawno umar艂o.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Kryspin 38 l

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
mam tak samo i jakos odechciewa si 偶y膰 bo takie rzeczy si臋 straszne dziej膮 na tym 艣wiecie, mia艂am spa膰 a jako艣 nie 艣pi臋

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Nic z tego nie rozumiem.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
mam tak samo i jakos odechciewa si 偶y膰 bo takie rzeczy si臋 straszne dziej膮 na tym 艣wiecie, mia艂am spa膰 a jako艣 nie 艣pi臋

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Wiesz co, kazdy ma chwilowe zalamki, ale pomysl ze z nowym tygodniem zacznie sie cos nowego i nastaw sie pozytywnie. A nieprzesypianie nocy i uzalanie sie nad soba to nie jest dobre rozwiazanie. Radze Ci napic sie mleka i sprobowac zasnac ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
go艣膰 dzi艣 nie, to nie jest pesymistyczne nastawienie do 艣wiata, bez obaw, po prostu musz臋 oderwa膰 si臋 od rutyny bo inaczej oszaleje za nied艂ugo :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
idiotka

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Nie wiem czy zdrowe czy nie, ale pomyslalem ze mogloby Ci pomoc. Autorko, zapraszam do kontaktu na maila coffee400@interia.pl ktos sie tu juz kilka razy podszyl, np. Kryspin 38 to falszywe dane. Milo jesli sie odezwiesz, ja mam sluzbe do rana :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ja si臋 nie podszywam tylko m贸wi臋 o tym 偶e jak odechciewa si臋 偶y膰 i mam bezsenno艣膰 teraz tej nocy to pani poleci艂a mleka si臋 napi膰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
A Pani Wrozbella twierdzi 偶e mleko neizdrowe ale to dziwne bo to nie jest a偶 tak niezrowe jak s艂odycze czy mieso a ja jad艂am niedawno

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Pani Wrozbello wszystko teraz niezdrowe i z nawozami trzeba czasami wszystko je艣膰 lub pi膰 a mleko nie zaszkodzi czasami

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×