Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Nie mogę znaleźć pracy w Londynie

Polecane posty

Gość gość
bingol ma partnerke dmuchana lale z sexshopu, chwalil sie jakis czas temu nia po pijaku, hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@02:26 nie wszyscy są tacy jak ty i nie oceniaj innych tak lekko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musi dawac musi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyneczka00
Trzeba po prostu uzbroić się w cierpliwość, prawdopodobnie jest dużo chętnych w podobnej sytuacji jak Twoja. Możesz też spróbować się odezwać do firmy i miło spytać dlaczego Cię nie przyjęli i co mogłabyś zrobić lepiej żebyś wiedziała na przyszłość jak będziesz szukać podobnej pracy - może się okazać że to jest coś co łatwo możesz zmienić. Polecam Ci też poczytać trochę artykułów o życiu w UK np. tu https://www.easysend.pl/blog/ jest tam też o rejestrowaniu się w agencjach pracy - może to do nich powinnaś się zgłosić - na pewno Ci pomogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u nas w Edynburgu takiej marnej pracy za 2.000£/mc jest do wyboru do koloru. Dziś nikt nie chce pracować za bezdurno. Każdy szuka lekkiej roboty za conajmniej 3.000£/mc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W uk wszyscy jestescie frajerami bo placicie za cos co w PL jest 4razy tansze. Glupki hehhe. Dom w Polsce 400tys zł w uk 400tys funtow. I kto przeplaca wy głupki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ceny z UK to ty cwelu widziales na wikipedii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Londyn i okolice sa cholernie drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj w innych miastach, tylko uważaj na Polaków! PS. Nigdy przenigdy nie jedz do pracy do Lyme Regis. Po prostu nie jedz tam. Chyba, że jesteś z "patoli" i lubisz takie towarzystwo to jedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polacy w niecałe 10 lat kompletnie zniszczyli rynek pracy w Londynie, zrobili z Londynu takie samo szambo z jakiego wyjechali, przypadek czy tradycja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, dobra rada, jesli dostajesz odpowiedz odmowna, popros zawsze o feedback. To ci pomoze w ocenieniu slabych i mocnych stron i lepszym przygotowaniu do nastepnej roznowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po dodatkowe pieniądze zapraszam do www.igortreneronline.pl. Można wygrać dziesięć tysięcy złotych :) Będzie na start :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@26.11.17 13:23 przeciez ona napisala, ze mowia jej, ze sie odezwa, a pozniej nikt nie dzwoni ani nie pisze, wiec jak niby ma prosic o "feedback"?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Normalnie. Oddzwaniasz. Takie skomplikowane? Też miałam ten problem, i to bez angielskiego bo w Polsce - owszem, przeważnie mnie spławiano, ale też udało mi się porozmawiać z 3 osobami, które mi naprawdę sporo pomogły, wskazując na rzeczy, których samodzielnie bym nie wyłapała, oni może tylko u mnie też nie, ale na tle innych kandydatów to np. wychodziło (mowa np. o umiejętności słuchania i reakcji, sposobie wypowiedzi etc. - cechach obiektywnie trudno "mierzalnych", ale w rozmowach wychodzących).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukaj do skutku, a na pewno znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze mówiłam, że lepiej mieszkać w Szwecji. PL to dziadowo i tak pozostanie przez najbliższe 300 lat. W Szwecji mam wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie tlumacz szwedzki przyglupie , juz macie tam milion islamistów na zasilkach :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świnio, idź stąd do tego twojego obeszczanego PGRu gdzie się urodziłeś. Przebrzydła świnio, won!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jaki sektor zatrudnienia Cię interesuje konkretnie. Możesz zerknąć na stronę promedica24 oni szukają opiekunek d UK. Od razu mówię że początki malinowe nie są.. ale z czasem przywykniesz. Znasz dobrze angielski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha , za dużo bydła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mówię po angielsku tak jak po polsku. Anglicy nawet nie wyczuwają że nie jestem stąd. Dlatego nie mam najmniejszych problemów ze znalezieniem pracy w moim zawodzie. Zarabiam prawie 4.500 £/mc w bankowości. Tutaj takie zarobki to standart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarabiam prawie 4.500 £/mc w bankowości. Tutaj takie zarobki to standart. >>> haha pracowalam w bankowosci rok, I powiem tak: osoby z doswiadczeniem 10+ letnim, jesli nie sa na stanowisku kierowniczym, czy dosc wysokiem, nie zarabiaja wiecej niz 3000 GBP miesiecznie, wiec nie pisz bzdur o 4,5 k. znam owszem faceta - Wloch - ktory zarabia 6 tysiecy GBP miesiecznie, ale on jest zastepca CEO duzego oddzialu banku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"standart" buahahaaa:D:D no skoro tak mowisz po angielsku jak beznadziejnie po polsku to co robisz na polskim forum swinio? Won na angielskie analfabetko :D:D:D w pl juz nie wpuscimy takiego barachła jak ty ha ha! Nigdy!:D gnij w uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
literowki zdarzaja sie kazdemu, ale tylko w Polsce ludzie sie nadal smieja z dyslektykow, ludzi z roznymi problemami, nieplenosprawnych fizycznie badz chorych umyslowo. ot, mentalnosc rodem ze sredniowiecza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei długo szukałam specjalisty, który w dobie pandemii pomoże mi wyjść z depresji. Jednak kontakt z krajanami jest ważny. Dzięki psychoterapeuta-online.pl, szybko udało mi się znów stanąć jakoś na nogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×