Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Ewa333333

szukam mechanika elektryka w Lublinie

Polecane posty

Może ktoś zna dobrego mechanika - elektryka samochodowego w Lublinie druciki w lampie mi sie palą, a co za tym idzie - żarówki muszę wymieniać co chwila zna ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To generalnie polecam współpracę z firmą https://sabat.lublin.pl/ oni są już na rynku dość długo i właśnie nie ma po ich naprawach żadnych kłopotów. To ważne, bo przecież jak naprawiamy to tak, aby było naprawione i działalo bez kłopotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż ostatnio korzystał z pomocy auto serwisu http://autoperfektmulak.pl/ i jest naprawdę okej. Nie ma żadnych problemów z realizacją usług. Ceny normalne, czas realizacji niedługi. Nie zmieniają cen w trakcie realizacji zlecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również odsyłam do www.sabat.lublin.pl, to super serwis samochodowy, który ma bardzo bogata ofertę. Dodam, ze przystępne ceny ułatwiają współpracę, wiec warto do nich zajrzeć, można bardzo przyjemnie się zaskoczyć, a i samochód będzie w dobrych rękach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dobrym serwisem samochodowym w Lublinie, w którym powinni wam pomóc jest www.autotrans.com.pl Pracują tam świetni fachowcy, którzy znają się na naprawianiu aut. Warto się z nimi skontaktować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dobry fachowiec nie musi spamować po damskim forum dla ...ek. Dziękuje i dobranoc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kordian Ewert

Mogę wam podsunąć rafson.pl zawsze oddaje im auta i mogę powiedzieć że takich fachowców ze świecą szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od tamtego czasu to już trzecie auto mam, ale akurat z nim byłam w reklamowanym tu szeroko sabacie i  - cytat - "ja się poddaję, nie będę Pani w koszty wpędzał, bo nie wiem, co to może być" i człowiek nie wyrażał tylko swojej opinii, bo 10 chłopa nad samochodem cmokało

więc mi tu nie wciskajcie kitów z sup[er serwisem sabatem,   z łaski swej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×