Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy warto walczyć o te oszczędności? proszę o radę.

Polecane posty

Gość gość

Jestem tydzień przed rozwodem. Od ponad roku mieszkamy osobno. Tuż przed wyprowadzka mąż przelał wszystkie oszczędności około 70tys z lokaty na swoje konto. Oprócz tego jeździ naszym autem 2letnim. Odeszłam z powodu psychicznej przemocy. Mąż niestety mści się i na rozwód się zgodził a na podział majątku przeze mnie proponowany nie. W skład podziału wchodzi auto warte 40tys i oszczędności 30 tys. Jednak te pieniądze pewnie będzie próbował utajac. Czy warto walczyć o nie? .w sądzie te sprawy podobno się tocza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie warto. Bo nie ma szans na wygraną. Mąż powie że te pieniądze już dawno wydał* i ich nie ma. I ma do tego prawo. * może musiał je wydać na d****** Skoro żona od roku z nim nie mieszka, a ręka mu się nie podoba. Swoją drogą, ciekawe z kim mieszka żona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka duża ilość wydał ? Przecież te pieniądze były na lokacie oszczędnościowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta lokata była wspólna, czy wszystko na niego? Jesli na niego, to moze byc utrudnione, ale z drugiej strony, jesli nie macie rozdzielnosci, to wszystko co zgromadziliscie w czasie trwania, jest do podziału 50/50. Doradzałbym Ci wziąć dobrego prawnika od rozwodów, najlepiej idź sie poradzić, bo dlaczego masz odpuszczać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lokata była wspólna, ostatnie miesiące mam nawet wydruki z banku. Pisze czarno na białym ile było pieniędzy i nawet mam przelew transakcji której dokonał. Pytalam prawnika, mówi ze najlepiej się dogadać ale jeśli nie to to moja decyzja, na pewno sprawa się będzie toczyć a on musi przed sądem przedstawić na co je wydał. Oczywiście to są koszty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×