Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

szczera rozmowa

Polecane posty

Gość gość

Żona podczas ''godziny ''szczerosci przyznała sie że przed slubem miała 83 partnerow a podczas naszego malżenstwa raz mnie zdradziła z 18 latkiem Wczesniej wiedziałem ze miała tylko jednego partnera Wszystko miała udokumentowane prowadziła cos w stylu pamietnika Jestem w szoku Ktos miał podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nooo sporo moja miała 9 przed slubem i wiem ze po naszym slubie raz ja wydymali gdy była pijana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja przed slubem miała raz sex niestety grupowy a było to podczas imprezy firmowej Dowiedziałem die o tym kilka tygodni temu wcześniej wszyscy podsmiewalisie ze mnie w koncu jeden z mojej zmiany o wszystkim mi powiedział co robili z nia Zgadzała sie na wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość TJK
W pierwszym przypadku szczerej rozmowy z pamiętnikiem żony. Wychodzi na to że twoja żona pracowała jako prostytutka świadcząca swoje usługi. Chociaż nie można wykluczyć tego że miała tylu partnerów gdyż tak lubiła sex. Czasem i z takiej kobiety może być dobra żona. Wyszalała się zaznała przyjemności i się ustatkowała. Tak po prawdzie to nigdy nie wiemy ile naprawdę partnerów miała nasza partnerka czy żona. Mam znajomą która podobnie się prowadziła ale w końcu się ustatkowała i dzisiaj jest kochającą żoną i dobrą matką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moha partnerka miała około 30 jest szczera i o wszystkim ze szczegółami mi opowiedziała Ja miałem około 20 partnerek w tym zaliczyłem raz trójkąt 2m+1k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej nie była prostytutką czytałem to wszystko partnerow miała tak jak pisałem 83 Z kilkoma spotykała się regularnie z innym sporadycznie lub tylko jeden raz Stosunków odbyła około 2 tyś było to od 17 do 24 roku źycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spory przebieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytaleś? a czy sama opowiadała o tym własnymi słowami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTJK
Czyli wychodzi na to że się wyszalała i ustatkowała jak chyba każda kobieta. Pamiętnik pisała chyba dlatego żeby może powspominać to co było złe i dobre w jej życiu. Teraz wygląda na to że jest ustatkowaną żoną i matką podobnie jak moja znajoma. O mojej znajomej też mówili puszczalska ale się ustatkowała. On wiedział o jej przeszłości . Co prawda przypadkiem zaszła w ciążę ale teraz jest dobrą żoną. Może i w twoim przypadku tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak opowiadała beznamietnym głosem tak dziwnie jakbym mechanicznie Robiła to na impezach, zapraszali ją do fomow lub hoteli Na imprezach czasem 2-4 partnerow nigdy nie piła alkoholu i tak jest do dzisiaj Partnerzy w wieku od 16 do 64 lat Stwierdziła podczas rozmowy ze musi mi o tym powiedziec i nie chce abym to usłyszał od innych Teraz ma 35 lat od 11 jestesmy malzenstwem wcześniej dwa lata chodziliśmy ze sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kim byli jej partnerzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pojmuje tego. Skąd pewność że cię kto syfem nie zarazi? Raczej nie sposób poznać dobrze człowieka gdy się 30 w swej pipie gościło. Fu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozni ludzie, jeden zasponsorował jej wycieczki do Tunezji i Tajlandii O tym co było na tych wycieczkach nie chce opowiadac powiedziała ze kiedyś mi o tym opowie, ale nie teraz nie wiem dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra........... 83 facetów i 2000 bzykań robi wraźenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jakiego powodu sie pieprzyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy ją pytałem nie powiedziała dlaczego, raz sie głupkowato usmiechneła Mamy dwoje dzieci i do niedawna bylismy normalna rodziną Miał ktos podobnie? Jakies przydatne informacje lub porady? Co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj a to miernota przy twojej źonce tylko dwóch partnerow i zero zdrady od ślubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cff
Ja bum sie brzydził taką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego ci teraz o tym powiedziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem. mówiła ze i tak bym s ie w ciągu najblizszego czasu o tym dowiedział gdyź jeden z tych ludzi znalazł ja na Facebooku i szantazuje ja Chce sie z moja źoną spotykac Nie dajà mi d pokoju te jej wycieczki tunezja i Tajlandia co mogła tam tskiego robić ze nie chce tego powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domyśl się :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może gangbang z arabami z jakiegoś powodu o tym ci nie mówi może nie chce cie zrazic do siebie lub prawda jest bardzo bolesna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smierdzaca sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszali ją w zamian za świadczenie usług seksualnych :) Takie ****adełko sam znam taką osobiscie zapraszalismy taka jedna na mazury a tam robilismy z nią co chcielismy i jak chcielismy Takie sie na wszystko zgadzają Dosłownie na wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 tyś???? To tam wszystko rozklekotane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina gg
Na pewno robili z nią co chcieli. W zamian za kasę lub prezenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale bujda , czyli dwa tysiace kartek zapisanych , moze pracuje w bibliotece ? Piszcie cos bardziej realnego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dwa tyś zapisanych kartek bo tak nie napisalem Przeczytaj ze zrozumieniem w pamietniku napisała ze miała 83 partnerow z ktorymi w sumie odbyła około dwa tyś stosunków płciowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prebieg jak starego volvo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie przedymane są wiernymi żonami tak słyszałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×