Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego jesteście same ?

Polecane posty

Gość gość
Nie wspomne co robia kobiety w dlugich zwiazkach hihi xx tzn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z takim podejściem? Ciekawe, co Cię tak zbulwersowało w tym, co napisałam. Nie chcę kogoś 20 lat starszego, bo mnie zwyczajnie nie pociąga. Dzieli nas pokolenie, więc ma inne podejście do życia, inne sposoby spędzania wolnego czasu. I brutalnie mówiąc nie chcę zostać niedługo opiekunką starszej osoby. W dodatku ze świadomością, że ja zostanę sama w podobnej sytuacji. Bo jego już nie będzie. Mam swoich rodziców, to im winna jestem pomoc i opiekę na starość. Jasne, różne sytuacje się w życiu zdarzają ale co innego pchać się w nie świadomie i to jeszcze z hipokrytą, który czuje się jak młody bóg, ale kobiety w swoim wieku uważa za stare. A lepsza propozycja? Jeśli z kimś dobre mi się spędza czas, mamy o czym rozmawiać, mamy podobne pomysły na wolny czas i jeszcze uważam, że jest atrakcyjny fizycznie, to jest to doskonała propozycja. Niestety, zawsze będzie ktoś ładniejszy, milszy, mądrzejszy. Takie życie. Mam być z kimś, kto przez cały czas szuka lepszej propozycji? Nie. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten Gość
Ależ nie ma za co. Ja całkiem na poważnie chciałabym się dowiedzieć dlaczego nie ma faceta zainteresowanego byciem ze mną w związku. I dlaczego scenariusz zawsze jest taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
10:21 no.. niekiepski pacjent ;)) Nie "zaiskrzyło", ale jesteś na tyle atrakcyjna ze chętnie Cię "przeleci" a nawet na tyle, ze możecie się kolegowac... Potraktuj to jak komplement i nie myśl o tym! :) Może szukał kogoś na ten wyjazd w wiadomym celu, w międzyczasie odezwała się babka z którą na bank dostanie czego chce, a z Tobą niekoniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
10:19 A za 10 lat tez będzie Cię to kręcić? Zaliczanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
10:21 A co powiesz na to: "Nie nie możemy.. . Ze mnie jest kawał *** a Ciebie nie można skrzywdzić. Takim kobietom jak Ty trzeba coś zaoferować. .." To mój przyjaciel, po długim namiętnym acz platonicznym romansie by SMS ;)) Znamy się bardzo długo. Dobra, zdrowo go przeczolgalam werbalnie po tym (może sobie sama będę decydować, z kim i jak "się krzywdze" i co mi trzeba zaoferowac). A i tak mam o nim inne zdanie niż on sam. Jest za ważny, żeby go skreślić. Ma w moim życiu być, może byc jako przyjaciel :) A, i jesteśmy umówieni na dalszą przyszłość, jak on zmadrzeje, co jak twierdzi jeszcze nie nastąpiło ; )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
13:43 Dokladnie. Znam fajnych facetów (wolnych, w zwiazkach, zonatych, dzieciatych) żaden nie chce mieć wszystkiego "na tacy" natychmiast.... To bawi tylko mała część. Świetnie radzą sobie ze flirtem, zdobywaniem (i nie mówimy tu o grotesce: kleczac przed dziewczyna z poematem na ustach i bukietem róż w ręku przez kwartał ; )) No, radzą sobie jako mezczyzni. Mają coś do powiedzenia, czymś ujmują, czymś imponują. ... Normalnie. I to jest fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem sama bo zaden mnie niechcial ,zaden sie wemnie nie zakochiwal . chodzilo kazdemu tylko o seks i nic wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
W Nowym Roku życzę wszystkim: milości, szczęścia i kasyyyy!!! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten gość
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku :) A wracając do tematu, za radą kolegi już się wyzbyłam odruchu dzwonienia do tego, który mi się podoba, żeby pogadać, nie mówię też komplementów. Nie odpisuję za każdym razem. To niczego nie zmieniło. Nadal wielu facetów się gdzieś tam kręci, a nic z tego nie wynika. Na seks byliby chętni, zaprzyjaźnić się również, ale do związku żadnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy facet to zdobywca, myśliwy. Lubi się pomęczyć x Brednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
14:27 Dlaczego brednie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten Gość 2017.12.30 Ależ nie ma za co. Ja całkiem na poważnie chciałabym się dowiedzieć dlaczego nie ma faceta zainteresowanego byciem ze mną w związku. X pewnie uroda nie tentego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Hey :) Cudowny piątek! Co u Was samotnicy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem sama bo mnie zostawił dla kolegów i panienek po 3 latach razem , tak że tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tego ?. Ps. Siema Maryśka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Co tego? Dzienks za "się ma" dzień był ciężki. .... W pon będzie. .. apokIpsa.... to za malo .. ale poki"co jest suuuper! Nikt mnie nie wnerwia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Ale w sumie bladego pojecia nie mam gdzie jest tel służbowy. .. w samochodzie?!? ;))) jutro sprawdzę ; )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
Dzien Doberek Kochani! Tesknilam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
Ja sie relaksuje p.o. pracy. Likierku se nalalam. Mam dobry humor. Jutro ide na koncert Depeszow. Poznalyscie kogos ostatnio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Depesze super. Baw się dobrze! Ja ograniam koncert N. Kukulskiej a duza imprezę. ... To się na trzeźwo nie da.... Na szczęście mogę być na tzw "back-stage'u" dogladajac innych podwykonawców ( klub, catering etc) - i wyglądać przy tym jak min. "Poł miliona dolarow" ;)) dla fun-u to dopiero 11 lutego- Zimmer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Jak się macie? Pozdrawiam!! :)) Wspaniałego zimowego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nie chce mi się golic pipki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
Maryś, Ty to masz suupeer! Imprezujesz w godzinach pracy:) A ach , ja nawet nie czuje klimaty karnawalu. Cos sie dzieje u Was ciekawego, Samotniczki kochane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie Zimmer, kiedy? Czesc dolaczam. Tez,sama ale dzialam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nie da sie z wami wytrzymac i szkoda marnowac czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Zimmer 11 lutego Hala Torwar W-wa. Tylko z biletami juz miesiąc temu było krucho. A weź Carycka z taką impreza pracową ; ) Wolałabym o 18 normalnie wyjsc z biura i pojechać do domu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
Co tam u Was Samotniczki ? Poznalyscie kogos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Carycka - nie ;/ dzis dlugo czekalam na autobus do pracy, wiec mialam 30min na myslenie i az sie podlamalam. jak to jest ze niektorzy poznaja pare na cale zycie na poczatku studiow a inni (ja) sa prawie cale zycie sami ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×