Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sztuczne rzęsy

Polecane posty

Gość gość

Witam, czy któraś z Was, nosi na codzień sztuczne rzęsy? Mam na myśli nie przeklejane kępkami tylko pojedynczo metodą 1:1. Zastanawiam się nad tym czy umialabym z tym chodzić na codzień. Zaoszczędziłabym czas rano spiesząc się do pracy, widziałam U koleżanek, że całkiem nieźle to wygląda, tylko nie chcę przerysowanego efektu. Sama nie wiem, macie doświadczenia z takimi rzęsami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że noszę, uważam, że w dzisiejszych czasach każda kobieta powinna je nosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie noszę, ohydnie wyglądają nienaturalnie długie, sztuczne rzęsy. Do tego karykaturalne brwi i klaun gotowy. Ale takim dziewczynom wydaje się, że są piękne :D:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka Jaką metodą ma Pani zrobione 2:1 czy 1:1? Czy to prawda, że przy 1:1 rzęsy gdy wypadnie ich trochę mogą dziwnie wyglądać, a gdy są gęstsze tego tak nie widać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast męczyć rzęsy zainwestuj w revitalash. Efekt super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba mieć czas na regularne wizyty i dopełnianie w przeciwnym wypadku bedziesz wyglądać śmiesznie jak wyskubana kura. jakaś rzęsa codziennie wypada, więc sobie wyobraź jak bęziesz wyglądać po tygodniu czy dwóch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu się chyba wypowiadają te które nigdy nie miały przedłużanych rzęs. Ja przedłużałam ok pół roku. Teraz tego nie robię bo chce trochę odpocząć i zregenerować swoje naturalne rzęsy. Metoda 1:1 czy 2:1 jest na tyle naturalna i nie obciąża aż tak bardzo naszych rzes, jak na pierwsza przygode to jak najbardziej od tego można spróbować. Bez przesady nie wypadną Ci po tyg. Chyba że nie będziesz o nie dbała. Mi się trzymały ok 3t a potem musiałam je uzupełnić i po kolejnych 2 całkowita wymiana. Mniej więcej. Musisz uważać żeby ich nie zamoczyć i nie malować a także nie używać kosmetyków oleistych w okolicach oczu. Ale fakt to duża wygoda i oszczędność czasu. Nie musiałam poświęcać czasu na malowanie oczu a najwięcej na tym mi schodziło zwykle. Poza tym o każdej porze dnia i nocy wygląda się dobrze ;) tylko aplikacja trochę trwa i jest średnio przyjemna. Poza tym może ci być dziwnie jak już je będziesz miała na rzęsach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha i musisz wybrać sprawdzony salon lub osobę bo ci zmasakruje swoje naturalne rzesy a szkoda. Poza tym po jakimś czasie musisz zrobić przerwę od przedłużania i zregenerować swoje rzęski. Ale przygotuj się na to że to kosztowna inwestycja a zrezygnować jest ciężko bo człowiek szybko się przyzwyczaja do wygody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyMaya
Ja bardzo często na co dzień doklejam sobie kępki. Wyglądają dużo lepiej niż wytuszowane rzęsy, nie obciążają tak oka i fajnie je podkreślają. Kępki kupuję z perhaeps- łatwo się je aplikuje i równie łatwo ściąga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładnie i wygodnie pod warunkiem że to norki i do tego niezbyt długie. Mnie męczy w tym uważnie na te rzęsy i niemożność umycia buzi pod wodą tylko mleczkiem. W sumie ja myje tak do połowy i ostrożnie czoło, a lubię spod prysznica wyjść z mokra buzia. I duży koszt. U mnie norki to 300 zł, uzupełnienie nie wiem ile bo po 2 latach przerwy zrobię Sobie na święta, zobaczę czy przedłuże. Wygląda to genialnie np na wakacje czy wyjazd. Oko jest otwarte i duże. Jednak warunkiem są niezbyt długie, odpowiednie rzęsy. Np. Ta blachara z rolnik szuka żony, ta Od Piotrka, to był dramat. Wygląda ohydne. Sztuczny ryj i sztuczne rzęsy, długie, okropienstwo. Jednak można naprawdę dodać sobie urody tylko należy znać umiar i mię dobra kosmetyczka która rozsądnie doradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w zyciu bym sobie rzęs z norek nie zrobila!!! tak samo jakbym nie zalozyla naturalnego futra, okropienstwo. mam klej perhaeps, przyznam, że bardzo dobrze trzyma, ale rzeski wolę na paskach, nie umiem kępek przyklejać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam raz i nigdy wiecej, wole własne malować, nie znosze sztucznosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od miesiaca stosuje long4 lashes i widac efekty.Naturalne rzesy mam bardzo malo a teraz widoczne wydluzenie i jest ich wiecej. polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rowniez stosuje long4 lashes :) ale od tygodnia, na sylwka planuje przykleic sztuczne, ale nie 1:1 tylko takie na wieczór, jakie mi się utrzymają cala noc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbuj perhaeps, łatwe do naklejenia są, a bardzo trwałe, dobry klej mają, nie są drogie, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćABC
Rzesy dokładam od roku i dziwię się co tu czytam. Rzesy wybieram krótkie i niezbyt mocno pokręcone by nie było efekty sztucznego oka. Rzesy taką robi oko ciemniejsze i wyrazniejsze. Wcale przesadnie nie dbam, bo nie chce się ograniczać z powodu rzęs. Chodzę na basen, myje twarz żelem, maluje siw czasem. Oczywiście nie wycieram oczu ręcznikiem, jeśli zrobię makijaż to delikatnie usuwam wacikem. Staram się w nocy nie spac na brzuchu i nie chodzę na saunę. To jedyne ograniczenia. Rzęsistkę mam super więc chodzę do niej co trzy tygodnie, jeśli przerwa jest dłuższa to widać już ubytki. Paradoksalnie rzesy odrastaja dłuższe i mocniejsze bo już ich tak nie grę jak kiedyś. Kremów tłustych używam i na mnie nie mają wpływu. Polecam każdemu bo oszczędność czasu niesamowita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olablond1
Jeżeli chodzi o temat rzęs to koniecznie sprawdź stronę http://www.ezebra.pl/Jak-dbac-o-sztuczne-rzesy-blog-pol-1514453401.html Sztuczne rzęsy to ogromna oszczędność czasu – wystarczy jedna aplikacja i uzupełnianie co ok. miesiąc. Nie musisz kupować tuszu, nie musisz wstawać wcześniej, aby zrobić makijaż. Tak naprawdę długie, gęste, ciemne rzęsy robią za cały makijaż twarzy. Możesz dołożyć podkład i jak masz ochotę cień na powieki czy kreskę. Uzupełnienie rzęs co 2 miesiące jest możliwe tylko wtedy, gdy wiemy, jak czyścić sztuczne rzęsy i będziemy robić to regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja noszę na co dzień rzęsy doczepiane i od tej pory podniosła się moja pewność siebie :) także polecam każdej dziewczynie. W szczególności dobra jest metoda 1:1, od kiedy kosmetyczka robi mi te rzęsy: https://beautylashes.pl/rzesy, to naturalki przestały mi wypadać niemal całkowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aleksandra
Miałam kilka razy robione rzęsy, ale po pierwszym razie u pani Oli z Magic Visage już zostałam w tym salonie na stałe i rzęsy robię sobie systematycznie. Nie mam takich ubytków w swoich rzęsach jak po poprzedniej pani, poza tym Ola robi dokładnie i trwale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam o to nie wygodne dla mnie. Są, niby nie trzeba malować ale czesać i pielęgnować to na jedno wyjdzie z tuszem. Uważać żeby nic tłustego, jak myjesz delikatnie, nie możesz wstać rano i sobie oczu przetrzeć dłońmi :) wolę moje naturalne niezbyt długie i ciemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubulka
ja sobie robiłam rzęsy metodą 1:1 w salonie Magic Visage i rzeczywiscie za każdym razem efekt wychodził rewelacyjny, bardzo naturalnie z pięknym kształtem rzęsy, dopasowane do mojej urody, dziewczyny zawsze służą pomocą, chętnie doradzą dlatego lubie do nich wpadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania5
Mozna wzmoznic swoje rzesy poprzes odpowiednie specyfiki i serum. Tutaj http://pillspot.pl/forum/lash-parade czytalam o jednym z nich. Najlepiej wygladaja jednak swoje rzesy. Ale jesli nie jestesmy z nich zadowolone to warto je wzmocnic, wydluzyc. Uzywacie takich serum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna obejść się bez sztucznych rzęs i mieś swoje długie i naturalne :) Odkąd zaczęłam uzywać serum lash booster klapp cosmetics moje rzęsy w końcu są długie :) Używam codziennie przez ponad dwa miesiące. rzęsy nie tylko urosły ale też są grubsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie to śmieszy jak niektóre youtuberki robią wielce demakijaż i śmiało pokazują sie bez makijażu i są takie dumne z tego, że mają odwage sie pokazać niby bez makijażu, a widać już z daleka, że sztuczne rzęsiska zostały na powiekach, więc to tak jakby nadal miały makijaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo dzięki sztucznym rzęsą wygląda sie dobrze nawet bez makijażu i ja w sumie nie widzę w tym nic złego. To chyba dobrze? W rzęsach 5d to już wgl masz spektakularny efekt i nie potrzeba nawet cieni do powiek: https://beautylashes.pl/rzesy-0-03-metody-objetosciowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barburka

Ja odkąd nauczyłam się przedłużać rzęsy to nie wyobrażam sobie chodzić bez nich 😄 uwielbiam efekt jaki dają, a zwłaszcza metoda 1:1! a że pracuję na rzęsach od Magnitica Lashes, które dają bardzo naturalny efekty to tymbardziej 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Ja noszę 3:1 i uwielbiam je 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tee
Dnia 28.11.2017 o 12:37, Gość gość napisał:

Oczywiście, że noszę, uważam, że w dzisiejszych czasach każda kobieta powinna je nosić.

Ahahahahahahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×