Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sztuczne rzęsy

Polecane posty

Gość Lora

Przedłużanie rzęs niszczy Twoje własne, nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
50 minut temu, Gość Lora napisał:

Przedłużanie rzęs niszczy Twoje własne, nie warto.

Ale głupoty gadasz. Dobrze zrobione rzesy nie niszczą "swoich naturalnych". Rzesa ma 3 fazy wzrostu, w ostatniej fazie odpada i rośnie nowa i tak w kółko, Tylko jak się ma rzęsy zrobione to bardziej to widac, bo jedna jest dłuższa, a inna krotsza. Nie znasz się to się nie wypowiadaj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bugg

Nosilam ponad 3 lata i zmasakrowalam swoje naturalne rzesy, juz odrosly cale szczescie.

jednak z perspektywy czasu juz bym nie zalozyla, trzeba miec czas na uzupelnianie, a efekt uwazam ze jest sztuczny i kojarzy mi sie z kiczem typu tipsy, solary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bugg

Oczywiscie ze niszczy. Te wszystkie „stylistki” powtarzaja to jak mantre i ja za czasow rzes tez tak mowilam.

Jednak zmienisz zdanie, jak sciagniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak sa źle ściągnięte to oczywiście, ze będziesz mieć mało rzęs, bo ci wyrwie też te które nie powinna. To nie oznacza, ze samo przyklejanie 1 rzęsy sztucznej do rzęsy naturalnej niszczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bugg

Nie mialam zle sciagnietych, bo po prostu same mi wypadly a ja ich wiecej nie zakladalam. Rzesy robilam w renomowanym salonie, przez bardzo doswiadczona stylistke i szkoleniowca.

Ale ja uwazam, ze niszcza i tyle. Ta kobietka powrarzala mi identyczna spiewkee. Ale sama nie miala odwagi zdjac swoich rzes. Nosi je juz 10 lat bez przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bugg

Niszczy, podobnie jak przedluzanie wlosow :—/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollajna

Swoje naturalne mam dosyć krótkie i szczerze mówiąc to nie wyglądaja zbyt dobrze..dlatego w moim przypadku takie rzęsy to super opcja.. Chodziłam do kosmetyczek przez długi okres czasu, ale w końcu spróbowałam sama i nie żałuję. Wcale nie jest to takie trudne jak się wydaje. Wszystko to kwestia wprawy. Wszystkie produkty do nich, jak i same rzęsy zamawiam ze strony www.joannaslashes.pl. Jak chcecie spróbować to śmiało - zaoszczędzicie na kosmetyczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie osobiście takie rzęsy nie podobają. Nie mam nic przeciwko upiększaniu sie lubię makijaz, paznokcie hybrydowe, ale rzesy do mnie nie przemawiają. Panuje moda na coraz większe objętości, niektore wyglądają wrecz karykaturalnie za gęste, za dlugie oko wyglada na ciezkie. Miedzy rzesami nie ma nawet zadnego przeswitu,wolnego miejsca. Nie wiem co to za metoda 10d czy volume? Wygląda jakby do powieki był przyczepiony porzeczny czarny pasek. Nawet profesjonalne  makeup-owe youtuberki nie mają sztucznuch rzęs i sa nimi przeciwne. Jedynie doczepiaja je przy wieczornym makijażu na kilka.godzin. jakbym miala krótkie swoje rzęsy mogłabym się zdecydowac jedynie na 1:1 najładniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzen8ka

Ja lubię, ale pod warunkiem, że wyglądają w miarę naturalnie, nie jak zasłona. Wszystko zależy od jakości materiału. Wiadomo, im lepsze rzęsy, tym dłużej się trzymają i nie niszczą naturalnych rzęs. Ja przedłużam sobie na rzesach Crystal Lashs, mają rzęsy wykonane ręcznie z domieszką włókien koreańskich. Jestem zadowolona z efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Rzęsy to wygoda nie trzeba malować itd powiem wam szczerze że rzęsy mam zrobione brwi mam makijaż permanentny i rano ogarnę włosy jestem gotowa;) jesienią zimą daje na twarz lekki podkład bo teraz nie ma po co w te upały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria9

Nie doklejaj i nie przedłużaj. Kup Molash. To ta odzywka sprawiła ze naprawde moje rzesy wygladaja naprawde dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Uważajcie na te odżywki... mam od nich przebarwienia w miejscach, gdzie nakładałam. To nie znika.

Te odżywki działają wspaniale, ale mają sporo skutków ubocznych.

A w sztucznych rzęsach można sobie wyhodować nużeńce. Na zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

5.II - imieniny: Dobiemara, Dobiemira, Lubodroga, Radomiła, Strzesławy i Strzeżysławy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię przedłużać rzęsy, sama mam cienkie, krótkie i jasne, a takie doczepione metodą 1:1 wyglądają naturalnie, stosuję akcesoria MO’s Beauty Shop, które wyglądają dobrze i są dobrej jakości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×