Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3 dzieci spaliło się bo mamusia balowała

Polecane posty

Gość gość

przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i po jakiego huja bzdury j****a p**do opowiadasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dolnym śląsku , wczoraj. Mamusia za światło nie płaciła i siedzieli przy świeczkach. Dzieci 4,6 i 8 lat. Dziadek spał w innym pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też czytałam o tym wczoraj, przykre to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nigdzie nie bylo napisane ze byla na baletach , zjawila sie od razu gdy ja zawiadomiono , dostala opieke psychologa z policji , gdyby przyszla z baletow glupia kurfo , to z pewnoscia o 3 w nocy byla by juz pijana i zamiast do psychologa pojechalaby na wytrzezwialke a media nie omieszkaly by tego faktu podac Wiesz glupia kurfo ze ludzie pracuja w systemie zmianowym i czasem nocka wypada z soboty na niedziele ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co dzieci robią w nocy przy zapalonych świecach w tym wieku? Dziadek debilem jest ze idzie spać? Czy to jakiś debil wymyśla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16-55 taaa, pracowała i za prąd nie płaciła ....tak sobie tłumacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem dlaczego palili swiece i czy w ogole palili ale zanim przy takiej tragedii sie kogos oszkaluje to radze sie kilka razy zastanowic i uwaznie czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ciebie co bardziej boli , ten niezaplacony prad czy smierc dzieci ? Znalas osobiscie ta rodzine , mieszkasz po sasiedzku ? No prosze powiedz skoro tak chetnie morda klapiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętacie tego c***a który spalił rodzinę? Od razu wiedziałam że to on. Łatwo można wyczytać z kogoś intencje i kłamstwo. Tak samo jak z wasniewskiej. Od razu widać fałsz i oblude.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy tutaj nie mozna dyskutować bez obrażania kogokolwiek . Kobiety szacunek do siebie nawzajem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dziadek też się shajcał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Straszna tragedia. Matka podobno lubiła balować, a dziadek popijac. Biedne dzieci. Pewnie miały ciężkie życie, do tego taka śmierć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szacunek dla kogo ? Dla kogos kto przy obliczu takiej tragedii wypisuje historyjki w ogole niepotwierdzone? To juz jest k******o ponizej pasa , nie mam szacunku dla takich osob Przeszperalam troche roznych mediow informacyjnych ale nigdzie nie pisano ze matka zjawila sie zaraz po rozpoczeciu akcji gasniczej i byla pod wplywe alkocholu lub przebywala w tym czasie na libacji czy imprezie i miala tyle a tyle promili , bo gdyby tak bylo to bylby news na pierwsze strony , media lubia taki mlyn na wode , takie newsy o matce co z imprezy wraca a dzieci plona to gratka , to wiecej klikniec , bo o to tu chodzi A tu nic ze matka balowala Fakt ze ogien poszedl od dzieci z pokoju Fakt ze byla to biedna rodzina Ale ze matka byla na baletach to tego nie ma , wiec dopuki nie dowiemy sie czy faktycznie byla na baletach czy w pracy to moze nie badzmy tacy siup do przodu z osadem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziadek się uratował, dzieci znaleziono na.podlodze, prawdopodobnie próbowały uciekać. Straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sory za bledy np alkohol , pisze zla i szybko to nie mysle a myslec musze bardzo jak pisze bo mam dysortografie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To i ja swoje 3 grosze dorzucę. Wytłumaczcie mi proszę , kobieta pobiera 500 plus -1500 na troje dzieci. Alimenty z pewnością pobierała z Funduszu alimentacyjnego niech to będzie 700 zł na trójkę wychodzi 2200 miesięcznie. Plus renta lub emerytura dziadka . Jeśli byli pod opieką Mopsu , otrzymują opał itp. Plus dodatek do mieszkania dla osób biedniejszych. To te 100/150 zł na światło to chyba nie jest dużo . Mama chyba nie pracująca , zostawia troje małych dzieci ze starszą osobą, jedno rozumiem ale troje (wybaczcie mam mieszane odczucia). Gdzie ta mama była, chyba nie pracuje na nocną zmianę. Możliwe że, dziadek mógł być osobą pijącą , nie twierdze że tak jest ale...... Niektórzy bronią matki ale nie ja, dlaczego ano dlatego że na ponad 2000 można żyć i to całkiem normalnie . Następne moje spostrzeżenie gdzie był Mops, oczywiście będą tłumaczenia że żadnych sygnałów nie było o tej rodzinie, bla , bla , bla. I koło sie zamyka. To po jaki grzyb jest Mops?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to jest patologia i tyle w temacie Rozumie jak kiedyś państwo nie pomagało ale teraz ? dostają kasę i jeszcze za prąd krowa nie zapłaci ? Biedne dzieci nie żyje bo 2 idiotów wzięło sie za seks .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.23 DOKŁADNIE I przykład -parę lat temu koleżanka w małej mieścine , pracująca, miała 1150 netto plus baaardzo nędzne alimenty na 2 dzieci . A 500plus nie było, rodzina jej nic nie pomagała i jakoś prąd mieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dziadyga też dobry. Zamiast ratować dzieci uciekł jak szczur z tonącego okrętu, żeby przedłużyć swoją wegetacje na emeryturze o jakieś 10 lat. Gratuluje, teraz będzie mieć wyrzuty do końca życia, że zachował się jak tchórz, a nie mężczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie ma co jej bronic, bo ona przebywala na imprezie. Zostawila 3je dzieci ze starym dziadem, ktory sobie uciekl i zostawil dzieci na pastwe losu. Mamusia na impreze miala ale zeby zaplacic rachunki za energie no to juz nie bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale on nie uciekl idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyraźnie media podały,matka i dziadek byli trzeźwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie! dziad zwial odrazu a dzieci znaleziono pod drzwiami i nie mogl im pomoc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli tak bylo i jesli pobierała 500 plus oraz alumenty i renta dziadka to musiala byc albo niegospodarna albo sama nie wiem. Ile uciagna tego pradu? Cos mi tu nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uciekl idiotko! poczytaj dokladnie co sie dzialoj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurw/isko i stary dZiad i tak wyszlo. biedne dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta? to skoro nie uciekł to jakim sposobem dzieci nie przeżyły, a on sobie chodzi w najlepsze po tym świecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie dlatego ze jest biednym dziadem. prawda taka ze stary dzidyga egoista bezduszny i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×