Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3 dzieci spaliło się bo mamusia balowała

Polecane posty

Gość gość
Nasze państwo jest bezduszne, odciąć światło trojce małych dzieci! Litości, dlaczego dzieci cierpią za błędy rodziców. I tyle siedzi darmozjadów w rządzie za nasze podatki, a dopuścili do takiej tragedii. Pośrednio, ale doprowadzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Dolnym Śląsku z tych okolic ktoś ma nielegalne kasyna, które są otwarte dla swoich klientów za zamkniętymi żaluzjiami. Cpuny i dilerzy ciągle tam działają i kryją podejrzanych z chyba całej Polski możliwe, że poszukiwani. Szef przyjeżdża i zabiera kasę. Nie wychodzą lub unikają gdy ktoś widzi. Podobno są tam automaty do gry. Narkotyki wozi rowerzysta z plecakiem od dilera w pobliżu. Całą noc i dzień ktoś pracuje tam w tym kobiety, które opuściły dzieci. Zmiany są co dwanaście godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mnie to zastanowilo czy Polskie prawo dopuszczaj odlaczenie pradu w lokalu gdzie przebywaja malutkie dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślisz, że ta baba robiła w takim jednym z nielegalnych kasyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brawo j****e 500+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli mieszkanie było na dziadka, on oficjalnie tylko tam zameldowany, zadłużenie na niego to skąd państwo miało dysponować wiedzą o trójce (już też nie tak małych) dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patologia się rozwija bo narkotyki idą w ruch. Jeżdżą samochodami bez oświetlenia tablic rejestracyjnych lub bez tablic polskich albo przerobione zdarzaki żeby udać brak możliwości założenia tablic. Takie przygrywy a policja wcale tego nie widzi i nie zatrzymuje. Ruchy nocą taxi, która jeździ mercedes srebrny mąż kurator ki, który wozi dla klientów chyba nawet narkotyki przez sklep możliwe, że żaba bo klient wchodzi a nie ma go w sklepie i po czasie wychodzi jakby był na zapleczu a diler sobie zwyczajnie handluje dosłownie przy kamerach na ulicy osiedlowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś - a jakie prawo dopuszcza aby pieprzyć się i rozmnażać jak królica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten dziadek ponoć bimber pędził w tej chałupie stąd ogień rozprzestrzenił się błyskawicznie, a feralnej nocy uszedł z życiem bo z przepicia zasnął na podwórku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za niskie kary dla kurierow narkotyków. Skandal, że pozwala się nosić działkę dla siebie. Skandal bo mroczne czasy nadchodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj jeżeli mieszkanie było na dziadka, on oficjalnie tylko tam zameldowany, zadłużenie na niego to skąd państwo miało dysponować wiedzą o trójce (już też nie tak małych) dzieci? No jak to skąd? Przecież do matka do mopsu regularnie chodziła, szkoła zgłaszała jakieś zaniedbania, to czy to nie są instytucje państwowe? Tak, taki cztero i sześcio- latek to taki zaradny i samodzielny, że w zasadzie mógłby do pracy iść. Przecież dzieci w tym wieku są kompletnie jeszcze uzależnione od dorosłych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SZKOŁY CO CHWILA O WSZYSTKO ZGŁASZAJĄ ZANIEDBANIA, więc trudno zeby w mopsie z kazdego zgloszenia robili afere. Ja miałam syna z nadpobudliwoscią, i wychowawczyni uznała, ze jest niegrzeczny, niewychowany i nas straszyła sądem rodzinnym. Myslała, ze adhd u dziecka to jest kiedy, cytuję: " dziecko nie jest w stanie sie nauczyc czytac****isac, chocby go uczyły 4 osoby".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:54 O tych kasynach to prawda. Ponieważ są nielegalne zatrudniają ram patologie bo radzą sobie z rozpoznaniem czy to jest kapus czy swój. Właściciel wpadł na pomysł by zamykać dźwi o okna na żaluzje. W naszej miejscowości tak jest a nikt tego nie tępi bo chyba łapówki idą komuś ważnemu. Zatrudnione kobiety z domów patologia a wśród nich złodzieje dość znani dopiero w nocy się tam pokazująca zmiany często widać rano około 6/7 zależy, ale czas nigdy nie jest stały chyba w celu utrudnienia o co chodzi. Rowerami się porusza często ten kto coś tam wozi lub informuje o wielu rzeczach. Np gdzie jest kto i gdzie można coś zajumac itd. Informują się i handluje tym co uda się im ukraść. Noszą stare rzeczy szare z kapturem w taki sposób by zdjęcia były niewidoczne. Trudno rozpoznać o nagrać bo ruszają się jakby wiedzieli, że kamery moją wady a dzięki temu ich nikt nie rozpozna. Tak się zastanawiam bo sprawdzałam to na własnej kamerze. Przebralam się i wyszłam w nocy się nagrać. Potem dałam to znajomej żeby mi powiedziała kto to jest. Nie rozpoznali mnie. Szok bo to znaczy, że kamery nic nie widzą gdy ktoś się przebiera sprytnie, makijaż itd. Ale makijaż zostawia puder np na szyi o ubraniach co widać, gdzie można wykorzystać do weryfikacji, ale policja chyba tego nie robi bo szkodliwość niska. Skandal, że ktoś kradnie codziennie a uznaje się, że jest to niska szkodliwość społeczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:54 O tych kasynach to prawda. Ponieważ są nielegalne zatrudniają ram patologie bo radzą sobie z rozpoznaniem czy to jest kapus czy swój. Właściciel wpadł na pomysł by zamykać dźwi o okna na żaluzje. W naszej miejscowości tak jest a nikt tego nie tępi bo chyba łapówki idą komuś ważnemu. Zatrudnione kobiety z domów patologia a wśród nich złodzieje dość znani dopiero w nocy się tam pokazująca zmiany często widać rano około 6/7 zależy, ale czas nigdy nie jest stały chyba w celu utrudnienia o co chodzi. Rowerami się porusza często ten kto coś tam wozi lub informuje o wielu rzeczach. Np gdzie jest kto i gdzie można coś zajumac itd. Informują się i handluje tym co uda się im ukraść. Noszą stare rzeczy szare z kapturem w taki sposób by zdjęcia były niewidoczne. Trudno rozpoznać o nagrać bo ruszają się jakby wiedzieli, że kamery moją wady a dzięki temu ich nikt nie rozpozna. Tak się zastanawiam bo sprawdzałam to na własnej kamerze. Przebralam się i wyszłam w nocy się nagrać. Potem dałam to znajomej żeby mi powiedziała kto to jest. Nie rozpoznali mnie. Szok bo to znaczy, że kamery nic nie widzą gdy ktoś się przebiera sprytnie, makijaż itd. Ale makijaż zostawia puder np na szyi o ubraniach co widać, gdzie można wykorzystać do weryfikacji, ale policja chyba tego nie robi bo szkodliwość niska. Skandal, że ktoś kradnie codziennie a uznaje się, że jest to niska szkodliwość społeczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ja miałem 4 lata, a brat 6 to normalnie zostawaliśmy samotnie w domu na noc, a dorastaliśmy w dzikich latach 90, więc nie demonizujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś mógłby być u dziadka i mógł to zrobić żeby się zemścić lub go okradli i zatarli ślady. Złodzieje koledzy tego typu są bezwzględnie nastawieni a dzieci im nie leżą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie, jeśli dziadek był bimbrownikiem to faktycznie mógł mieć wjazd na kwadrat ze strony windykatorów, a wyszło jak wyszło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:54 3 Nawet gdyby pracowała tam nigdy się nie przyzna bo ją wywieziono by co powiększyła by grono zaginionych.Co wy z choinki się zerwaliscie o nic nie wiecie? Niestety nielegalne kasyna pracują i dobrze się mają. Kolebka bandycka ma meline o się dobrze bawi na wasz koszt. Kasę, którą tam zarabia wydaje na automaty. Klientów mają z Ukrainy a usługi są różne od seksu nawet z nieletnich chyba z tego co widać kto tam się kręci z patologii. Liczy się kasa i nikt się nie martwi, że ktoś zginie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rower ma schowki na działki a plecak jest na zmyłkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoły to też pralnia kasy. Kuratorów mają koleżanki i nie jest to obiektywne a raczej toksyczne. Przykładowo kogoś nie stać na lekarza o nie otrzymuje zwolnienia. Dyrektorka wystawia wniosek do sądu,, dla asekuracji,, a jej koleżanka ma pracę. Zastanawiam się gdzie jest większa patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś - a na mojej ulicy była taka pielęgniarka, zupełnie normalna, ale samotna matka, jak jej dzieci mialy 4 i 6 lat tez zostawały same w mieszkaniu, a ona szła do pracy. A ja kiedys jak matka była w szpitalu, to praktycznie miesiąc sama siedziałam w domu, chodziłam do szkoły, robiłam obiady, w wieku 14 lat, szczęscie całe ze nikt nie nakablował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawo jest chore bo wieje wątków nie wolno łączyć i za to karać. Skandal i ponieważ złodzieje mają różne metody więc nic nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"przykład -parę lat temu koleżanka w małej mieścine , pracująca, miała 1150 netto plus baaardzo nędzne alimenty na 2 dzieci . A 500plus nie było, rodzina jej nic nie pomagała i jakoś prąd mieli... " Zgadza się. Ja żyję za 1200 zł miesięcznie i prąd to pierwsza rzecz jaką opłacam. Potem gaz, czynsz 200 zł, przedszkole 170 zł, tv, internet, a reszta idzie na jedzenie. Wcale nie schodzi tak dużo na to jedzenie jak tu piszą, a nie kupuję najtańszego lubię kupować droższe wędliny. Co prawda schodzi na styk takie życie, ale żyje i krzywda nam się specjalna nie dzieje. Mam jedno dziecko, ale jakbym miała trójkę to przy 500 plus to bym nawet pracować nie musiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Postawila swieczke, zostawila dzieci i poszla hmm... " Teraz może im świeczki na grobach zapalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Kafeterianki zazdroszcza bo same by sie chcialy uwolnic od dzieci, dlatego sie tak pluja....szmaty " Odezwała się pewnie imprezowiczka którą k***a boli najazd. Idź pilnować dziecka szmato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Matka 27 lat 4 dzieci " Nooooo... Przy takim sprincie to nie uwierze że nie imprezuje. Te dzieci to już dowód, że jej życie to jedna wielka impreza przez szereg lat. Jakbym urodziła dzieciaka mając 19 lat to dla mnie już by to był chlust wiadra wody na łeb, a tu dwójka kolejnych w przeciągu następnych 4 lat. Patologia jak cieżka cholera. A te świeczki to już dramat i rozpacz w ciemną noc. Szmacisko powinno iść do paki siedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedna dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama jestes szmata... :( jak tak mozna pisac do innych ludzi? Zarobki 1200 , to faktycznie masz się czym chwalic. Pewnie przy sprzątaniu, o czym swiadczy poziom i intelekt. I próbujesz sobie poprawic samopoczucie cudzym kosztem. Ale nie byłoby przesadą pisanie, ze nie powinnas sie była rozmnazac, bo twoje dziecko ma nędze, a wystarczy ze bedzie nagła potrzeba typu dentysta, mandat, czy inny przypadek losowy, choroba, i nawet na ten prad nie będzie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laska zaszła w ciążę w wieku 18 lat czyli w wieku maturalnym. Urodziła mając 19 i za chwile zaszła w drugą ciążę :O. Przepraszam ale to trzeba być upośledzonym. To już nawet w obliczu takiej sytuacji to nawet świeczki mnie już nie zdziwią. Upośledzenie to upośledzenie. Jak ją puszczą wolno to jeszcze następne dzieciaki sobie zrobi w przeciągu następnych lat. 27 lat to jeszcze młody wiek jest, a do menopauzy daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
04:58 Nie martw się o mnie. Mam zamrożone środki pieniężne na przypadki losowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×