Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Haker5478

Ja i Mama

Polecane posty

Gość Haker5478

Witam ma 15 lat moja Mama to seksowna 37 latka obecnie jest za Granicą. Bardzo mnie podnieca, pewnego razu specjalnie wysłałem jej zdjęcie mojego członka i napisałem przepraszam to nie do Ciebie.,odpisala aha ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mamą jesteśmy sami od kiedy pamiętam ojciec nas zostawił a mama nie szukała nowego taty dla mnie. Zawsze gdy się kapala brała mnie ze sobą. Nawet gdy mialem10lat cały czas kapalismy się razem. Przy mnie robiła wszystko nie ukrywała się zmieniała sobie podpaski golila się w wannie Przy mnie . Nawet jak zobaczyłem pierwszy raz podpaske od okresu wytłumaczył mi . Gdy pierwszy raz mi stanął W wannie nie wstydzilam się jej. Wtedy w ytlumaczyla co to penis i jej cipka. Znałem jej cipke na pamięć ale wtedy jak mi stanął wzięła go do ręki i zaczęła mi walić. Miałem ok 13lat i wtedy pierwszy raz doprowadziła mnie do wytrysku na jej piersi. U nas w domu nie było tematu tabu jeśli o to chodzi. Chodziliśmy w domu w ubraniach ale jak któreś z nas musiało się rozebrać do kąpieli to tak robimy. Dzisiaj mam 31lat mama 54i i do tej pory jeśli poproszę mamę to razem się wykapiemy a ona mi zwali i pozwoli się dotykać. Wiem ze to jest syndrom edypa ale nigdy nie wsadzila sobie mojego fiutka. A to ze wali mi konia i spuszczam się na jej piersi to ona kieruje gdzie . Pieszczenie jej piersi i cipki no co ona robi mu dobrze a ja jej. Często siadamy na przeciw siebie nadzy przeważnie po kąpieli i widzę jak zaczyna masować swoją dziurkę wtedy staje przed nią i zaczynamy . Powiedziała ze pozwoli mi wsadzić w nią nie mogę się doczekać kiedy spuszcze się w jej tyłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie choroby się leczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dzień nie szukaj gwiazd, one nocą są Tobą, mną, kiedy wszyscy śpią. W dzień nie szukaj gwiazd, one nocą są Tobą, mną! Na klucz zamknę dzień, Noc znów kradnie mnie, Ten smak, w ustach wiatr, Młodość tak kocha nocy ten tan! Nadnaturalni, nieosiągalni Łowcy Gwiazd. Odrealnieni, w migach płomieni nocnych miast. Bez tchu z Tobą chcę, W noce żyć, przespać dnie, Światła miast, usta gwiazd, Ty i ja zanim nadejdzie brzask! Nadnaturalni, nieprzemijalni, pełni sił. Choć niewyspani, mamy to za nic, Noc to my!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dzień nie szukaj gwiazd, one nocą są Tobą, mną, kiedy wszyscy śpią. W dzień nie szukaj gwiazd, one nocą są Tobą, mną! Na klucz zamknę dzień, Noc znów kradnie mnie, Ten smak, w ustach wiatr, Młodość tak kocha nocy ten tan! Nadnaturalni, nieosiągalni Łowcy Gwiazd. Odrealnieni, w migach płomieni nocnych miast. Bez tchu z Tobą chcę, W noce żyć, przespać dnie, Światła miast, usta gwiazd, Ty i ja zanim nadejdzie brzask! Nadnaturalni, nieprzemijalni, pełni sił. Choć niewyspani, mamy to za nic, Noc to my!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×