Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie auto kupić po 30?

Polecane posty

Gość Kiwek

My mamy mazdę nową, z tej marki jest sporo modeli do wyboru. Najlepiej tak jak my pojechać sobie do salonu np. tego w częstochowie - Klimczak. Pooglądać różne samochody, pójśc na jazdę próbną. I wtedy decydować jakie 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radek

fajne auta mają w Auto loco koło Leszna. Niebite, bez kręconego przebiegu. W salonie fajnie doradzają pracownicy, nie chcą wcisnąc auta tylko rzeczywiście doradzić. Ja kupiłem tam audi a4  i śmigam po mieście już prawie rok i bez wizyty u mechanika jak na razie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZEF

PRECZ z tymi reklamami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może PF 125p?

Obiektywnie stwierdzając, Polski FIAT 125 P z silnikiem 1500 jest bardzo udanym samochodem, o wysokich walorach dynamicznych i ekonomicznych. Nic dziwnego, iż eksportujemy go nie tylko do Czechosłowacji, Węgier, NRD, ale i do Austrii, Finlandii, Holandii i wielu innych krajów.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeta

Fiat i toyota to złom.Oba słyną z korozji. BMW to jest dopiero fura. Nawet 20 letnie modele o ile nie katowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodecki

Ople są dobre, miałem kilka , teraz kupiliśmy Insignię w katowickim salonie MMCars na ul Lotnisko. konkretny salon, powiem ci byłem w kilku tu najlepsza obsługa no i ceny ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusz

Audi,VW Passat lub Skoda z silnikami 1.6 i najlepiej z gazem bo benzyna dalej ma rosnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka
Dnia 15.06.2018 o 18:17, Gość Eliś napisał:

Również posiadamy maluszka, to samochód nie do zdarcia, możesz nim wszędzie pojechać, bez problemów dojedzie, nie tak jak na przykład auta z wtryskami i pompami.. 😉 . Co do Twojego zapytania, to czy myślałaś np.: o Mini? Możesz kupić zarówno używany bądź nowiusieńki samochód w Bawaria Motors Mini. Salony znajdziesz np.: w Katowicach czy w Warszawie.

Maluch jest ok.Zero elektroniki nic się w nim nie psuje,moj ma 30 lat i jeździ tylko trzeba zabezpieczyć przed korozją.Do pracy i po mieście idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

zielone w różowe kropeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOLARZZZZ

Bilet miejski + ROWER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusz

Po mieście tylko małe autko lub skuter ewentualnie rower. Ceny benzyny i parkomaty drenują kieszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steve

ja kupiłem forda focusa i jestem bardzo zadowolony, auto sprawdza się na trasie, fajnie sie komfortowo jeździ. Auto kupiłem w auto loco koło Leszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZŁY xD

Ford rdzewieje. Mi korodował na gwarancji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raf

Ja bym na coś z japońskiej stajni postawił. Yarisy II są świetne, bo nie dość że prawie nie mają usterek to do tego mało palą zarówno w benzynie jak i w dieslu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×