Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wyciek i wytrysk preejakulatu

Polecane posty

Gość gość

zainteresowałem się czymś, co nazywa się po angielsku male squirt (przez analogię do kobiecego wytrysku). Chodzi o to aby na drodze masturbacji wywołać wyciek a nawet wytrysk ale nie nasienia ale wyłącznie preejakulatu. Wygląda to tak, że wyciekający a nawet wytryskujący płyn jest przeźroczysty (a nie biały i mętny jak w przypadku nasienia) ale nie jest to mocz, bo pęcherz moczowy jest pusty a poza tym zasadniczo nie można oddać moczu w przypadku gdy jest mocna erekcja. Postanowiłem spróbować coś takiego posługując się instrukcjami w internecie i filmikami i udało mi się coś takiego wywołać. Podstawowym elementem aby to się udało (wcześniej trenowałem wg. zasad tantrycznych suche orgazmy) jest odpowiednie użycie mięśni. Podczas normalnego wytrysku należy w momencie nadchodzącego orgazmu rozluźnić mięśnie. Jeśli chciałem uzyskać orgazm bez żadnego wytrysku przed spodziewanym wytryskiem napinałem mocno kegle czyli robiłem tak jakby chciał zatrzymać oddawanie moczu. Natomiast zgodnie z tym, co piszą w necie aby doprowadzić do orgazmu z wyciekiem przeźroczystego śluzu bez pełnego wytrysku nasienia trzeba bardzo mocno napiąć tzw. "reverse kegels" czyli napinać mięśnie tak jakby chciało się zrobić kupę i siku i w momencie gdy zbliża się orgazm pulsacyjnie przerwać pobudzanie i jedynie masować czubek główki. Uczucie jest inne niż podczas normalnego orgazmu z wytryskiem ale fajne bo czuje się pulsowanie w jajkach i prostacie i nadal pozostaje napięcie tak jakby nie doszło do spełnienia. Mój wytrysk preejakulatu nie był aż tak duży jak pokazywali to na niektórych filmikach ale był wyraźny i ciecz była przeźroczysta. Piszę bo z ciekawości chciałbym się dowiedzieć, czy ktoś z was to już próbował i czy to się mu udało. Jednocześnie zauważyłem o czym też pisano, że uruchomienie reverse kegels powoduje znacznie silniejszą erekcję z wydłużeniem penisa o co najmniej 1 cm (napływa znacznie więcej krwi). Stąd warto chyba popracować nad erotyczną muskulaturą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekam na foto do oceny:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi zawsze te krople lecą jak długo się bawię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź na HTTP://E-MASTURBACJA.PL Mi pomogli i poznałem masę znajomych do wspólnej onanizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź na HTTP://E-MASTURBACJA.PL Mi pomogli i poznałem masę znajomych do wspólnej onanizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JerzyMm921
A co stosujecie na opóźnienie wytrysku? Tutaj http://samit.pl/climax-control czytam o tym Climaxie Control. Myślicie, że warto kupić? Nie wiem czy takie tabletki mogą cos pomóc? A może jakieś inne znacie? Grunt, żeby były skuteczne. Doradzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×