Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Idealny prezent dla ukochanego

Polecane posty

Gość gość

Witajcie moje kochane. Chciałam mojemu meżusiowi kupić coś wyjątkowego pod choinkę i pomyślałam, że może jakiś zestaw do majsterkowania, bo lubi grzebać w garażu. Może macie jakieś sprawdzone pomysły i propozycje? Serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omorka903
Oj nie wiem czy zestaw do majsterkowania jest dobrym pomysłem na prezent dla męża. Jeśli on interesuje sie majsterkowaniem to sam będzie wiedział na pewno co będzie dla niego odpowiednie. Jesli Ty się porwiesz na zakup czegoś takiego to duże jest ryzyko,ze kupisz coś nieodpowiedniego. Zerknij sobie jakie świetne czekoladki świateczne ma Chocorepublica: https://chocorepublica.pl/ Nie znam faceta, który nie lubi czekoladek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no cóż mój facet ma zupełnie inne zainteresowania długo szukałam prezentu dla niego w końcu wykupiłam pakiet świąteczny na Strzelnicy Magnum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różne sa opinie na temat prezentów i co się daje i w sumie każdy prezent może być trafiony lub nie trafiony. myślę, że tu bardziej chodzi o gest, pamięć a sam prezent jest tylko wisienką na torcie. ja mojemu Waldkowi na prezent już kupowałam pióro wieczne Waterman, zegarek atlantic, czy elegancki zestaw kluczy imbusowych. za kazdym razem był bardzo zadowolony... Zwłaszcza, że to były męskie gadżety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia_9999
Szukasz szczególnego prezentu? Zafunduj mu jazdę na torze z http://prezenty.sjs.pl/ ! Każdy facet lubi tego rodzaju atrakcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tym roku postawiłam na coś praktycznego i skorzystam z promocji Philips https://inspiracje.al.to/philips-strefa-prezentow gdzie jest cała masa sprzętów dla niego i dla niej w promocyjnych cenach. Koniec końców zdecydowałam się na taką golarkę https://www.al.to/p/295176-golarka-meska-philips-series-5000-s5100-06.html ponieważ można myć ją pod wodą, ma zasilanie akumulatorowo-sieciowe oraz posiada opcję szybkiego ładowania. Myślę, że ucieszy się z takiego prezentu bo jego stara maszynka już jest porządnie wysłużona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas w domu królują narzedzia Unior i Yato. Ze wskazaniem bardziej na Uniora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ukochany jest zadowolony z tych narzędzi Uniora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fances81
Ciekawa jestem na co się zdecydowałaś? Mój mąż dostał pod choinkę fotel kibica - taki duży fotel relaksacyjny w kształcie piłki nożnej. Jest bardzo zadowolony, wygodnie sobie na nim ogląda rozgrywki sportowe w tv ;) http://pufy.pl/pufy-pilki/272-fotel-kibica.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.01.17 Mój facet bardzo się ucieszył z narzędzi, bo jak twierdzi zawsze w każdej sytuacji się przydadzą, a do tego są niezwykle precyzyjnie wykonane i z dobrego stopu. już je testował w praktyce i twierdzi, że ten prezent był wyjątkowo udany. nie słyszał wcześniej o Uniorze, ale teraz uważa, że to bardzo ciekawa firma z potencjałem. najważniejsze, że jest zadowolony. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na walentynki zamierzam coś wyszukać w sklepie internetowym do 100 zł i pewnie to będzie jakiś dorbiazg narzędziowy. przebija tu kilka firm jak Rooks, Unior Decathlon. Może ktoś podpowie na którą markę zwrócić uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od mojej dziewczyny dostałem golarkę od Panasonica i jestem wniebowzięty :D Twój chłopak też na pewno będzie po takim prezencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wymieniłaś jeśli chodzi o firmy narzędziowe, to zdecydowanie jednak Unior. przede wszystkim lepsza jakość wykonania, lepsza estetyka, lepszego stopu wykonanie i ogółem daje radę w warsztacie. no fakt, że już walentynki minęły, ale jeszcze będzie dzień chłopaka, dzień mężczyzny i zajączek wielkanocny. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyłączę się do tematu i moje drogie kobitki jak kupujecie swoim mężczyznom narzędzia, to nie łapcie się na mega okazje, bo to jest przeważnie jednorazówka przy której mąż, ojciec lub narzeczony będzie klął ile wlezie. mi żona w promocji kupiła komplet maszynek do golenia w Tesco, którymi się nie dało nic ogolić a wystarczyło, że dołożyłaby kilka złotych i byłaby maszynka gillet. jak już chcecie kupować narzedzia, to po cichu popytajcie znajomych mężczyzn, albo sprawdźcie na tematycznych forach. moze to być np Bosh, Unior, Yato, Stanley itd. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekaw jestem gdzie moja żonka szukała pomysłów na prezent dla mnie, może na tym portalu? w moim przypadku akurat trafiła idealnie w gusta i dostałem ładnie zapakowany mały zestaw kluczy nasadowych producenta Unior Tools. estetycznie wykonane, przyjemne w dotyku i co najważniejsze nie leży w koncie a tylko korzystam! nie ma jak fajna kobitka, co pamięta o ukochanym;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to Ci stary zazdroszczę kobiety i prezentu. bo sam bym się reflektował na narzędzia Unior, które w pewnym stopniu są juz legendą. niestety mi kobitka kupiła koszulę od chińczyka, która rozpruła mi się pod pachami w pierwszy dzień po założeniu. tylko pogratulować pomysłowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mojej strony takie pytanie, bo z tego, co widzę to mężczyźni chwalą narzędzia Unior. jak wygląda kwestia dostawy jak się zamawia w sklepie przez internet. czy one sa jakieś ładnie opakowane, czy w jednorazowych opakowaniach. za info będę wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Xbox one x i rok Xbox game pass do tego seksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×