Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój synek lat 9 pytał mnie dziś kiedy kaczor jk zdechnie

Polecane posty

Gość gość
Z czegoś się cieszysz? Płacz nad swoją głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty autorko kiedy zdechniesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O rany, jak można tak wychować dziecko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregorusz
Moim życzeniem jest żeby jak najszybciej swego nędznego żywota dokonał. Choć, z drugiej strony, powinien umierać długo i w męczarniach żeby odpokutować swoje liczne grzechy. Ten "BACHOR" nigdy nie dorósł i wciąż zachowuje się jak goowniarz w piaskownicy, któremu mamusia pozwala bezkarnie sypać piaskiem w oczy innych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo jak nie dostaje 500+ bo jest jedynakiem to bardzo logiczne pytanie zadaje, jak też tak myślę kiedy to nastąpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadiorydz
dobre pytanie. mam nadzieję że szybko, co wyjdzie na dobre wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niech JKzdechnie

Jak gnój zejdzie do Hadesu,to w tym chorym tworze,zwanym rządem zapanuje burdel,podział i anarchia.Może wredy ten tępy zawistny i pazerny na kasę elektorat przestanie pchać Polskę na drogę nieuchronnej izolacji wEuropie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niech JKzdechnie

Jak gnój zejdzie do Hadesu,to w tym chorym tworze,zwanym rządem zapanuje burdel,podział i anarchia.Może wredy ten tępy zawistny i pazerny na kasę elektorat przestanie pchać Polskę na drogę nieuchronnej izolacji wEuropie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza

Możliwe, że już niedługo, bo choruje na raka kości. Wymienili mu kolano, bo rakolca tam miał. Chemię też brał, dlatego taki spuchnięty na gębie. Sprawdzone info ze szpitala MSWiA w Bydgoszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirył
Dnia 6.12.2017 o 22:01, Gość gość napisał:

A ty autorko kiedy zdechniesz?

Pewnie długo po tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jej

Jakby mój 10 letni syn coś takiego powiedział to miałby zabrany tablet na cały dzień za karę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jej

pamiętam jak na zebraniu wychowawczyni mojego syna powiedziała żeby panować nad kulturą swoich dzieci bo jeden uczeń z klasy powiedział że "Andrzej Duda to parówa", że jak można uczyć dzieci obrażać kogokolwiek, że to jest prezydent, że nie należy przy dzieciach mówić źle o kimś.Mowa tutaj o dzieciach 10-letnich, potem pytałam się syna  kto to powiedział, to taki chłopak niezbyt inteligentny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odm

na zebraniu mojego syna pani powiedziała że jeden chłopak z klasy bardzo źle się wyraża o prezydencie Dudzie ,powiedział że "Andrzej Duda to parówa", żeby panować nad kulturą swoich dzieci i nie mówić o kimś źle przy nich.W domu zapytałam syna kto tak powiedział to okazało się że taki trochę jest niezbyt inteligentny. Ale wstyd dla rodziców tego chłopca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×