Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po ciąży popsuł mi się wzrok, czy to minie?

Polecane posty

Gość gość

Kurczę, umówiłam się do okulisty, 3 tygodnie po porodzie coraz gorzej widzę z daleka, wszystko się rozmywa. W ciąży gin mówił że to normalne że po porodzie wszystko wróci do normy. Póki co nie wraca, jest gorzej niż w ciąży, wyraznie widzę z odległości max 1 metra chyba że małe literki to nie bardzo:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli mialas wade juz przed porodem to po kazdym porodzie wada sie pogarsza. ja mialam poczatkow -0,5. po pierwzzym porodzie -1 a po drugim -1,5. normalnie wzrok mi sie nie pogarsza ale po kazdym porodzie sie pogorszyl:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety ale to prawda że wzrok się po porodzie pogarsza... Ja też po 2 ciążach mam dużo gorszy wzrok... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pocieszę Cie, ponieważ ja po 2 porodach tez gorzej widzę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja może cię pociesze. Po porodzie strasznie pogorszym mi się wzrok ale po około 2-3 miesiącach zaczęło wracać do normy. Oczywiście okazało się potem ze wadą rośnie niestety ( mam minusy) ale delikatnie. A po porodzie byłam wręcz ślepa jakieś mroczki miałam itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tez wzrok zaczal sie psuc w trakcie ciazy. Po porodzie sie pogorszyl. Teraz juz 9 miesiecy po porodzie i nadal slabo widze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka2

Musisz isc do okulisty. Ja chodze do doktora Hanarza z oko akcent w Krakowie - bardzo dobry specjalista!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×