Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Ból nadgarstka

Polecane posty

Gość gość

Boli mnie reka bo niefortunnie zdarzylo mi się caly ciezar ciala na nia skierowac. Nosze opaske odciazajaca ale boli jeszcze nie jakos bardzo itp. Ale czy samo przejdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Był uraz? Upadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przypomnialo mi się że przy probie aplikacji leku psu do ucha pociagnal mnie bo sie szarpał i to raczej od tego bo to bardzo silny pies. Wiec nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko zaczelo bolec dzień po albo dwa dni. Najbardziej boli przy zginaniu lub skrecaniu dlonia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jest jakieś przeskakiwanie? Klikanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak coś to jutro odpowiem bo idę na razie spać, dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, taki dziwny ten bol jest trochę jak przy zwichnięciu gdy robie nacisk na reke albo coś takiego ale ruszac mogę normalnie. Ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boli jaki kręcisz nic w stronę łokcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różnie, z prawwej strony boli bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba się nie rozumiemy. Myślę że trzeba usztywnic ale tydzień to max. Możesz kupić plastry olfen są super naprawdę. A jak po tym tygodniu nie będzie lepiej to idź do lekarza na usg prywatnie oczywiście. Być może zwykle przeciążenie czyli niewielki wysiek do stawu, był może zapalenie pochewek ściągnistych, w gorszym wypadku uszkodzenie chrząstki trójkątnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakieś dziękuję? Niewdzieczni c***acjenci :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej sprawdzić czy to nie jest zespół cieśni nadgarstka, bo to dopiero jest problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem jest faktycznie, ale teraz można bezoperacyjnie go rozwiązać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizkaaaaaaa
Ciekawe jak??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsza myśl - zespół cieśni nadgarstka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Wieliczce jest taka Pani - nazywa się Beata Pruszkowska. Ona ma swoją własną metodę leczenia cieśni nadgarstka. Warto się tam udać do niej na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej idź do lekarza nich ci zrobi usg i zobaczy co jest z twoim nadgarstkiem. Jak na usg nie będzie widać to zostaje jeszcze rezonans. Mi niedawno właśnie takie badanie zlecili i znalazłam sobie taki otwarty, bo mam problemy z klaustrofobią. Ten aparat mają na Zachodniej 7 w Krakowie - tu jest strona, przez którą ich znalazłam praktyka.info.pl. Bardzo tanio, a przy tym szybko i dokładnie. Oszczędzaj rękę i idź do profesjonalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TamtaDziewczyna
A u tej Pruszkowskiej ktoś był? Rzeczywiście da się to wyleczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalwinaWt
Mojej siostrze lekarze wmówili, że tylko operacja pomoże. Bała się i nie poszła. Jakieś 6 miesięcy temu znalazła w necie tą Pruszkowską i umówiła się do niej. Lekko nie było, bo babka ma wielu pacjentów. Faktycznie terapia pomogła. Nie jest to jednak tak, że raz pójdziesz i więcej nie trzeba. Teraz faktycznie ręka jest sprawna i nie boli. Jest to znacznie lepsze rozwiązanie niż jakakolwiek operacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Od dłuższego czasu mam problem z nadgarstkiem:( Szczególnie dokucza mi jeśli kilka dni pod rząd długo pracuje przy komputerze. Ulgę przynosi mi noszenie neoprenowego stabilizatora AR medical. Zakładam go ilekroć nadgarstek zaczyna mnie boleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolka

No ale jak w tym pracujesz? Nie zastanawiałaś się nad leczeniem tą metodą BP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia

A co to za metoda? Nacina się też coś czy nie, bo ja się boję operacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margelinka
Dnia 30.12.2017 o 00:06, Gość gość napisał:

Lepiej sprawdzić czy to nie jest zespół cieśni nadgarstka, bo to dopiero jest problem...

Jestem  2 tyg po robieniu  mięśni lewej ręki.. prawa  miałam robiona 10 lat temu.przestańcie  pisać głupoty  zespół ciesni nad. Niecharakteryzuje się bólem nadgarstka  tylko bólem  ,pieczeniem sztywnieniem palców .najbardziej w nocy. Trzeba zrobić badanie  wg, które  to wykluczyć bądź potwierdzi 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margelinka
1 minutę temu, Gość Margelinka napisał:

Jestem  2 tyg po robieniu  mięśni lewej ręki.. prawa  miałam robiona 10 lat temu.przestańcie  pisać głupoty  zespół ciesni nad. Niecharakteryzuje się bólem nadgarstka  tylko bólem  ,pieczeniem sztywnieniem palców .najbardziej w nocy. Trzeba zrobić badanie  wg, które  to wykluczyć bądź potwierdzi 

 

Ciesni  och ten slownik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margelinka
Przed chwilą, Gość Margelinka napisał:

Ciesni  och ten slownik

Wrrrr badanie Emg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrix

Nie mogłam ruszać ręką, miałam ograniczony bardzo zakres ale polecono mi reha Expert w krakowie i szczerze mówiac bardzo się cieszę ze do nich trafiłam bo mi pomogli i teraz już normalnie się ruszam! Także naprawdę dobra to jest rehabilitacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mira

Metoda BP podobno pomaga na zespół cieśni nadgarstka . Ktoś tu już wspominał o niej. Po co iść pod nóż, jak nie trzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Besotka

mi pomogli w Reha Expert - bardzo dobrze i dokładnie. Jestem zadowolona z pomocy jaką mi udzielili. Opłacało się do nich chodzić!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... jest podejrzenie stłuczenia, złamania, skręcenia, jakieś przewlekłe boleści to nie ma się nad czym zastanawiać - nie pytasz o to na forum, tylko idziesz jak najszybciej na USG. Szybko się nie da? Jeśli Wawa lub okolice to dzwoń do Multimedu - powinni mieć wolny termin w ciągu kilku dni. A tam robią to na sprzęcie z górnej półki jakościowej, od razu będziesz mieć załatwione konsultacje, dostaniesz sugestie, co dalej. I tak powinno być. Nie czekaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×