Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szukam faceta do rozdziewiczenia

Polecane posty

Gość gość

Szukam faceta aby mnie bardzo delikatnie przygotowal i rozdziewiczyl Chętni ja 19-lat przy ciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaaaaa1
a skad jestes ?? coś o sobie więcej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgorzelec 165 72-kg brunetka biust b cipka zarosnieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaaaaa1
72 Kg to przy Ciele ?? nezartuj ej a czemu C zarosnieta ?? jak to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błonę zachowuje się dla partnera. Znam taką sytuację gdzie chłopak nie był prawiczkiem i nie chciała by ją rozdziewiczał dlatego że on miał inną ona nie. Doszli do konsensusu i kolega chłopaka ją rozdziewiczał w jego obecności. Teraz są małżeństwem maja dzieci ładnych kilka lat i nigdy nie doszło u nich do zdrady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uzywana to zarosnieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXXXXXX
a jak sie nie ma partnera ?? lub nie chce się z kimś wiązać na stałe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaaa
To trzeba ogolić bo włoski ino przeszkadzają do działania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem chętny podam Ci mój email długo nie uprawiałem sexu prawiczkiem juz nie jestem mogę ci podać moje dane znam się na temacie Wysoki 191 wzrostu dobrze zbudowany czarne włosy Zielone oczy chcesz fotki i pogadać o sprawach to Dawaj dominik22970@interia.pl 723210766 tel dzwon lub sms Czekam Jak chce się postarać to potrafię i to Serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz jakies fotki czy cos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23%13 wal się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:13 Spadaj na drzewo perdfale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od razu poznać sutenerow i debili. Udają, że są chłopakami i chodzą z dxiwkami za ręce, prowadzący do klienta. Obrzydliwe oszustwo wizualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzwoniłam i nikt nie odbiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaciekawiony jestem tobą, ale nie w tym sensie żeby zrobić to dla rizdziewiczenia. Nigdy nie miałaś chłopaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz do mnie itaknieodpisze21@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:46 Widzisz gościu, ona i tak nie odpisze bo to są przygrywy. Nie dziwię się, że mężczyźni są wściekli na kobiety i mają do nich pretensje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez czekam na kontakt i cisza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka przygoda z rozdziewiczeniem z internetu może skończyć się zgonem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dominik22970@interia.pl 723210766 Pomyliłem się z numerem sorry dzwon śmiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 23:35 23:37 Hipsterki nie obrażaj cie ludzi których nie znacie jesteście ludźmi bez zasad moralnych Tylko potraficie jechać w sieci ? Dzwoń śmiało a nie tylko obraźliwe słówka mi tu walisz perdfal A hhaha to ty jesteś palcem cie robili czy co nie podszywaj się pod innych skup psia Idź se na drzewo myszki mala zazdrosniczki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dominik22970@interia.pl Czekam cały czas nr powyżej czekam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
J***c cie tlusciocho Jak byś była atrakcyjna to by cię rozdziewicżył ktoś już dawno musisz mieć ryj jak koza zgol zanim poznasz wymarzonego czy fajnego faceta a on zobaczy i powie o kur co ty masz za krzaki pajęczyne i co wtedy w*****nsz go z domu i płacz ? jak nie masz co robić to idź pod latarnie he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01.30 brak tobie kultury może to dziewczyna z zasadami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak. Pójdę jednak pod latarnię i zgolę bródkę. Rzeczywiście jak patrzę w lustro to ryj mam jak koza. Nie pozostaje nic innego tylko straszny płacz, że taka jestem :(:(. Ale jak czytam takie wypociny niezrealizowanych palantów jak TY to ogarnia mnie piękne uczucie :). Że jest ktoś na świecie komu nawet koza by d**y nie dała haha :):) śmieciu nocny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty k***o dziwo Co prawda boli heh ja mówiłem i twojej c***e słuchaj dziewczyno młoda jesteśmy w podobnym wieku coś ci powiem i to z szacunkiem szczerze higiena w tych sprawach to dotyczy nawet facetów Facet jeśli nie przestrzega higieny wiesz kim jest ? Cwelem Tym bardziej kobieta powinna przestrzegać higieny w tych sprawach i golić klaki nich cie nie chce świnko ruchu ruchu bo jesteś dla facetów obrzydliwa świnia nikt nie chce oglądać pajęczyny u krzaków bo to w dzisiejszych czasach obrzydliwe dla facetów znam gościa co chciał zaliczyć babę i jak zobaczył co ma to powiedział jej podobne słowa co nikt cię nie chce jesteś brzydka ? pokaż mi normalna babę co szuka faceta do rozdziewiczania na forum jeszcze takim jak to ? Po prostu nikt cię nie chce chłopaka nie miałaś nigdy pewnie i pewnie ci daleko jesteś d***** co do kozy to raczej kozy nie kochają się z człowiekiem idź się kur.o leczyć albo polecam ci www. roksa.pl ogłoszenie dodasz wiek podasz to nawet 5zl nikt ci nie da z twoją tłusta dupa za 1h ciągnij c***a psu weź amstafa hahahahahh szybkie sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jakiej wsi pochodzisz krowko do obory tam Twoje miejsce jedyne na ziemi heh nie jeden ci powtórzy te słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstaw zdj cipki śmiało nikt nie będzie miał beki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXXXXXX
Kiepsko piszecie dziewczyna szuka jakiegoś rozwiązania, wsparcia a odrazu ja traktujecie górnolotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tsotsi
Hej pulchna!Jak temat jest aktualny to zajmę się twoją cnotą,odpisz na nr 795357229...Popiszumy i się umówimy...Ja Rafał,wysoki 191cm,33l atak,hej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×