Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

A Co o po maturze???

Polecane posty

Gość gość

Chcialabym walczyć o wartości, chciałabym walczyć o idee, poświęcić czas na rozmowę z innymi o ważnych zagadnieniach,nieść pomoc, by móc zobaczyć na polskich twarzach radość i dumę. Batalia o to, co wniosłe, bój o to, co polskie przyniósłby mi spełnienie. Jaki zawód się do tego wpisuje? Jakie studia wybrać? Dziennikarstwo czy może coś innego spośród studiów społeczno-humanistycznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Medycyna, politechnika ( z wylaczeniem chemii i zarządzania), studia oficerskie. Inne kierunki nie dadza Ci pracy. Chyba, ze chcesz studia traktowac jak idee i poglebienie wartosci wewnetrznych. Jezeli o prace i zycie zawodowe, to ze studia maja Ci cos dac. Tylko w/w kierunki. Sam skonczylem mechanike i budowe maszyn , dobrze zarabiam i nigdy nie mialem problemow ze znalezieniem pracy. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiutka    1999
Ja chyba pójdę do pracy po technikum, nie wiem czy mnie dopuszczą do matury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci co mówią o wzniosłych ideach często nie robią nic by zmienić rzeczywistość wokół siebie, bo w końcu liczą się tylko duże rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak można generalizować we wszystkim. Faktem jest jednak,co widzimy na przestrzeni wieków, że Polska bez idei by Polską dziś nie była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc nie bądźmy cyniczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnie te plany wyglądają, pomyśl też o studiach jako o czasie, kiedy dużo rzeczy możesz zrobić poza uczelnią i z tego korzystaj, ja ze studiów najbardziej cenię sobie to, że miałam szansę z https://www.campamerica.pl/ do pracy do Stanów wyjechać i tam poszerzać horyzonty, to dało mi zupełnie inną perspektywę i dzięki temu potem tutaj łatwiej z poszukiwaniami pracy było mi się odnaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulson2
poza studiami dla mnie ważna jest praca i zdobywanie doświadczenia zawodowego, dlatego wybrałem studia zaoczne w Warszawie w Społecznej Akademii Nauk. Studia ogarniam na spokojnie w weekendy, a w tygodniu pracuję jako barman ;) dla mnie to najlepsze rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×