Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aniaa987

Wózek Cybex

Polecane posty

Zastanawiam się nad kupnem lekkiego wózka z możliwością wpięcia gondoli. Znajoma ma i poleca firmę cybex. Ona ma Balios M. Wózek jest fajny, nawet go prowadziłam w czasie spaceru ale przeczytałam, że jest on z kubełkowym siedziskiem dla starszych dzieci. Szukając informacji na temat tego wózka natknęłam się na wózek Cybex Balios S i z tego co widziała, jest on już z rozkładaną spacerówką. Znalazłam go w sklepie w zabrzu ale nie mogę go dodać do koszyka. https://www.bociek.eu/7934-cybex-balios-s-wozek-spacerowy-z-opcja-2w1.html Zastanawiam się, czy on już jest w sprzedaży bo na stronie producenta go jeszcze nie wdziałam, jest tylko na stronie cybexa po angielsku i teraz nie wiem, czy da się go kupić, czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam cybexa. Jest super. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siostra ma ten wózek i też sobie chwali, a ja kupiłam xlander bo mam trochę inny gust niż ona i nie chciałam też kupować tego samego wózka bo by powiedziała że "spapugowałam" a szczyci się tym że nikt takiego nie ma na osiedlu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria

Dla mnie te wózki są przereklamowane . Dla mnie są za niskie i prawie trzeba kucać żeby dziecko podnieść z tego wózka. Teraz przy drugim dziecku postanawiała na dobra jakość ale bardziej praktyczna czyli Anexa i jak narazie jestem zadowolona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajetankaaaaa

U nas wybór był prosty - zdecydowaliśmy się na anex sport i rzeczywiście się sprawdził. Wygodny lekki i wygodnie się prowadzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota

Ja mam cybex balios m. Jest świetny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×