Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

9 latek demoluje mieszkanie ma napady szału

Polecane posty

Gość gość
A gdzie jest tatus tego dziecka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez obrazy ale to jest jakas choroba psychiczna , na pewno został zle zdiagnozowany ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tatus pewnie uciekl jak zobaczyl jakiego glupka splodzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojciec jak widać na to w d.pie i szkoda pytać. Terapeuta tak,ale facet,bo naprawdę kobiety ,nawet najlepiej przygotowane nie zawsze sobie poradzą w takiej sytuacji.To są fakty. Znam wiele wychowawczyń kobiet dały sobie spokój,chociaż chęci miały dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś wy chyba naprawdę swoich dzieci nie kochacie. Mnie by martwiło, że dziecko jest tak wściekłe, nerwowe. Przecież to są objawy, że coś złego dzieje się w jego życiu - ktoś / coś robi mu krzywdę i wyżywa się w domu. Przecież nie chodzi o tego tableta, autorka napisała, że prowokuje, że agresja nie jest spowodowana niczym co ona robi / mówi. x I dwa posty poniżej. Dziecko krzywdzone gdzie indziej nie drze ryja, że matka go bije. Prędzej ma kolegę, którego naśladuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem, krzyczy, że mam go bije (nawet jak go tylko trzyma), to jest projekcja. Ktoś robi mu krzywdę i nie może z tym nic zrobić, więc przenosi złość i frustrację na matkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmień psychologa, ten u którego byłaś jest niekompetentny skoro nie pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak reaguje na modlitwę jak zachowuje sie na mszy bo jezeelli tak samo to przyczepił sie demon to takze trzeba wybadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wskazana wizyta u psychiatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te perypetie z niewychowywanym psycholem byłyby nawet śmieszne, gdyby nie to że ten ludzki odpad w końcu - być może po poderżnięciu gardła nieudolnej matce - opuści dom rodzinny i będzie łaził po ulicach. Może go tam zutylizują, co całkiem możliwe. Gorzej jeśli to zrobi komuś niewinnemu krzywdę. A wystarczył na początku klaps w dupę i solidny opierdol dla opamiętania.... Ale nie, kretynka woli zdechnąć lub widzieć ten pomiot w trumnie. Autorko tematu, jesteś taką ofiarą życiową, że tylko przez jakąś pomyłkę przekazałaś swoje geny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przylać pasem, ostra dyscyplina i się nauczy szacunku. Głupie jesteście jeśli chcecie się litować i szukać źródła problemu. Źródło problemu leży w braku wychowania, więc pozwala sobie na to, na co ma przyzwolenie. To jest zwyczajna samowolka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wlasnie wyglada brak ojca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Mam dokładnie to samo co ty autorko Mam dość małego tyrana. I myślę o umieszczeniu go w ośrodku socjoterapi. Tylko to mi pozostało bo gowniarz nie słucha, wyklina bije pluje szczypie, żadne kary nie pomagają. Mam dość jestem wykończona psychicznie przez 9 letniego gowniarza. Obawiam się że w napadzie szału zrobi coś młodszej siostrze. Jestem ciekawa jak u Ciebie wygląda teraz sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SDF

Dajesz dziecku tablet?  Serio? Ja mam corke w wieku Twojego syna. Nie mamy w ogole tabletow w domu. A telefony komorkowe to zwykle nokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amisto

Moim zdaniem Twoje dziecko wola o pomoc. Słuchaj dalej bywalczyn tergo forum ktore Ci radza w ramach"pomocy"dziecku sprac go na kwasne jablko.

A potem zakladaja tematy jaki to maja zal do rodzicow ze ich bili w dziecinstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Gdzie ojciec dziecka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsasfas

bajki poblokowane, internetu nie ma tylko gry typu misie i klocki na komorce, ja mam telefon niedotykowy z klawiszami bo wlasnie ciagle chcial ogladac zle bajki. troche go ogarnelam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsasfas

witam na temacie, czy ktos się dolaczy? modlę się do dominika savio zeby byl grzeczniejszy a ja lepszą matką, bo juz zglupialam gdzie mam szukac pomocy. moje dziecko ma  7 lat i bywa roznie. jest juz lepiej. w ferie wogole byl niedobry, moze nie tak jak tu opisuja ale potrafil mnie kopnac albo szarpnąc. polecam dominika savio-jego obrazem mam w pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i to jest powód

żeby nie rodzić mężczyzn, masa facetów ma w naturze już jako dzieci niszczenie, wyzywanie, dokuczanie innym. Już 7,9 latkowie są agresywni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jrjryjry

"Kary", modły do jakichś dawno nieżyjących pedałów... Gdybym była dzieckiem takiej rozlazłej, bezwolnej jednostki, to też bym kopała i wyzywała.

A w dupę gnojowi raz a dobrze, wystawić za drzwi, niech ryczy. Jak się opamięta, może przeprosić.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×