Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balkonetka

Salon ślubny firmowy czy partnerski

Polecane posty

Gość Balkonetka

Hej dziewczyny! Jestem na etapie poszukiwania sukni ślubnej. Czy któraś z Was się orientuje czy tę samą sukienkę kupię taniej w salonie firmowym czy partnerskim? Na pierwszy rzut oka wydawałoby się, że taniej jest u producenta ale tak nie jest np z wypozaseniem łazienki . hmmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie upatrzyła suknie w salonie producenta 3,5 tys. Za dużo. Wyszukałam salon, który ma kolekcje właśnie z tego salonu producenta. Ucieszyłam się bardzo bo uszyli mi suknie za 2,5 tys. Ale nie byłam zadowolona z efektu końcowego. Nie wyglądałam zle i wszystkim się podobało ale inne miałam wyobrazenie. Po pierwsze byłam tylko raz na przymiarce. Ściągnęli że mnie miarę i na tym się skończyło. Potem jakieś 2 tyg przed ślubem zmierzyłam suknie i już byłam zła, że nie taka. Skracali ja troszkę. Chciałam żeby była smuklejsza a zrobili mi ja prawie jak bombka. Nie czułam się w niej źle ale nie było to takie jak oczekiwałam. Poza tym kobieta w tym salonie która prezentowała suknie też była opryskliwa i niemiła. Teraz szylabym suknie i jakiejś sprawdzonej krawcowej do której mogłabym przychodzić częściej na przymiarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co salon to różna cena, ciężko więc opowiedzieć się po jednej stronie, może podzwoń po salonach i popytaj o cene danego modelu :) na http://www.gdziewesele.pl/ masz spis salonów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×