Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Piotrek1979

Była żona niszczy mi życie

Polecane posty

Gość Piotrek1979

Moja była żona od kiedy facet dla którego rozwiodła się ze mną trzy lata temu ją zostawił cały czas wtrąca się w moje życie.Mam od ponad roku kobietę,będziemy mieli dziecko za parę miesięcy,moja ex obgaduje moja partnerkę po rodzinie,opowiada że to k****,że puszczalska,że pewnie nie ze mną jest w ciąży itd.Gdy jeżdżę do naszego wspolnego dziecka to za kazdym razem sra na moją kobietę,oczernia ją i nie da sie z ex rozmawiac żeby przestała bo nie słucha,powiedziałem że będę zabierał syna do siebie bo nie chce słuchać jej bredni i się kłocic to zabronila mi i zagrozila że pozbawi mnie praw rodzicielskich.Nie wiem juz co zrobic żeby ex sie odwalila od nas bo ostatnio posunęla sie do tego że napisala mojej kobiecie smsa że sypiam z nią jak odwiedzam dziecko ! Potem się z tego śmiała że moja kobieta mi najwyrazniej nie ufa skoro tak sie tym przejęła.Nie wytrzymałam i uderzylem ex w twarz to zadzwonila na policje że ją pobiłem.Moja partnerka z nerwow wyladowala w szpitalu,jest w 5 miesiacu ciąży i boje się o nią,nie wiem co mam z ex zrobic żeby się uspokoila i skonczyla z tym co robi,to jest szczyt chamstwa wypisywac klamliwe smsy a dodatkowo syn mi mowil ze matka przy nim wyzywa moją kobiete,ze z babcią ją obgadują (czyli z teściową).Pytalem dlaczego robi to wszystko to odpowiedziała jednym zdaniem,ze rozwod byl błedem i nadal mnie kocha i chce byśmy byli razem bo przeciez mamy ślub kościelny wiec jestemy malzenstwem przed bogiem nadal.Szlag mnie trafia to jakas psychopatka i aż nie chce mi się jej ogladac i coraz rzadziej widuje się z synem bo ostatnio to juz zaczeła przeginać i przy moich wizytach u dziecka chodzi przy mnie jakiś halkach albo szlafroku takim przjrzystym ze widać bieliznę.Nie wiem juz co robić z ex bo nie da sie z nią rozmawiać żeby dala mi spokoj,nie slucha tylko robi jakies durne miny i się uśmiecha głupio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lol, idź do sądu i powiedz to w sądzie i ustal kontakty z dzieckiem bez niej, sąd ci da to natychmiast. Jak utrudnia to info do sądu i zaproponuj karę grzywny ok 1000pln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po chuj ex zapoznawales z żoną? Teraz problemy rrobisz. Od synka musisz się odciąć czy ci się podoba czy nie i zająć się żona a zaraz waszym dzieckiem. To jest Twoja rodzina teraz, nieciekawa przeszłość miałeś trzeba ją zostawić. Badz facetem a nie p***a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz da sadu i walcz o to by zabierac syna do siebie lub walcz o opieke nad dzieckiem. Skoro uwazasz zone za wariatke to jako kochajacy ojciec nie mozesz pozwolic, aby ktos taki byl czas z twoim dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16'17, a pierwsze dziecko to już nie rodzina czyli tata i dziecko? Ty pierdzielisz prawie na każdym temacie, zeby odciąć się zupelnie od pierwszego dziecka i zajac tylko druga kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze musisz chronic swoja rodzine zone i DZIECI, to twoj o obowiazek zadbac o ich bezpieczenstwo i spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co w ogóle z nią rozmawiasz? Wystąp do sądu o uregulowanie spotkań, tzn. możliwość zabierania dziecka do ciebie na weekend, skończysz z kontaktami z wariatką. Jak rozumiem - opowiada bzdury twojej rodzinie? to uprzejmie im powiedz, żeby przestali ci przekazywać te "rewelacje" i skończ się nakręcać. Mniej wiesz, lepiej śpisz. Na debili nie ma lekarstwa. P.S. Zablokuj numer eks w telefonie swojej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18'38, ty inteligentna inaczej : on nie ma żony tylko nowa kobietę ! I nie dzieci tylko ma jedno z małżeństwa poprzedniego. A ta nowa jest w ciąży! Skąd ci się dzieci nabralo? on ma jedno a z jakąś nową panią za kilka m-cy będzie drugie. Nim coś napiszesz radze najpierw czytac ze zrozumieniem a potem pisać, nie odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale eks ma prawo chodzić w swoim domu w szlafroku, a jak tobie nie pasi to zamknij oczy c***o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta ex to zwykła zdzira której związek nie wyszedł więc próbuje zjebać związek byłego.Bo dlaczego on ma mieć lepiej niż ona.Baby juz takie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak bo jest k***a i myśli, że jej obrzydliwe ciało coś zdziała? Najwyżej wymioty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jednym twoja byla ma racje, przed Bogiem jesteście małżeństwie. Wróć do niej, a tamta zostaw. Poczytaj o cierpieniach cudzołożników po śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*****le jakas nawiedzona truje o cierpieniach po śmierci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahahaha poczytać o cierpieniach cudzołożników po śmierci :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorzej jak c**a narobi c***m dzieci - weź już przestań!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak! zgodnie z kościołem ta druga to nie żona tylko cudzołożnica A jeszcze jakiś debil powyżej doradza, aby się autor odciął od swojjego dziecka i się z nim nie kontaktował. Ale skurwysyn, pewnie swoje dzieci tak porzucił bo za jakąś cipą pogonił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kościół to największa i najpotężniejsza sekta świata !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w c***u mam czym wedlug kościoła jest druga żona,dla mnie pierwsza żona była suką bo się k***iła na prawo i lewo i na lewo sobie dziecko jebła z gachem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i cię c***o ostawiła dla tego gacha, rozwiodła się z tobą ciamajdo, wzięła ślub z gachem i żyje długo i szczęśliwie, a ciebie niedojdo nie chce znać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po co faceci ślubują przed ołtarzem, jak póżniej zddradzają swoje żony? Faceci to świnie, kłamcy i oszuści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dla wyrodnych ojcow co porzucają swoje dzieci powinno być więzienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co kobiety tak chcą ślubu i dzieci a potem dymają się z jakimiś frajerami? A jak mąż ma dość i chce rozwodu, to robią z niego ostatniego c***a.A one takie dobre i im o dobro dzieci chodzi.To na chuj się piepszą na boku a ojcem to się jest do końca życia,mężem niekoniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ex mojego chłopa podobnie kombinowała. Najpierw euforia, nowy chłop, wyprowadzka, rozdzielność( miała w planach zostać milionerką), cud , miód. Po 3 latach się skończyło, kochanek wrócił do żony, a tej się przypomniało, że to jednak błąd, że były mąż jednak nie taki najgorszy, że zrozumiała, że przecież dla dobra dzieci. Zaczęło się zapraszanie na obiadki, granie nieporadnej. I do pracy trzeba było pójść. Na szczęście mój głupi nie jest i nawet przez chwilę nie miał zamiaru wracać. Raz, że mnie kocha, dwa, że nawet gdyby nie ja to takim frajerem nie jest. Tutaj eks żona postępuje tak jak jej na to pozwalają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14'16, nie mów hop nim nie przeskoczysz czyli ty tez możesz być ta kolejną porzucona kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sobie nowa zafundowała zycie :( Rozwodnik z dzieckiem i dzieckiem oraz eks. Nie dość,że ciąża szybko, to jeszcze z eks nie umiesz się dogadać i narażasz te nową na syf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 14.16.Bo twój facet jest normalny autor to zwykła c**a :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem byla zona,on sie ze mna rozwiodl prawie 3 lata temu.Ja nie mam nikogo do dzis on ma nowa od jakiegos roku i robie co moge zeby mu zj***c zwiazek a dlaczego bo tak mi sie podoba i dlaczego on ma byc szczesliwy a ja nie.Mam dziecko i nikt sie mna nie interesuje a on wielce szczesliwy.To mu umilam zycie i tej jego pannie,smieszy mnie jak sie kloca o mnie,ona zazdrosna i juz zasialam u niej troche niepewnosci co do niego i kwestia czasu az wyladujemy w lozku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 23:02 - zrób to jak najszybciej i poinformuj tę kobietę. Twój były i tak już jest skażony przez związek z Tobą , w dodatku ma z taką osobą dziecko. Od takich ludzi należy się jak najszybciej odciąć bo to toksyki. Zrób to dla niej i uwolnij ją od byłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są jeszcze gorsze ,które same odeszły i nie wyszło to żałują i myślą ,że im uda się zniszczyć byłego .Kto pod kim dołki kopie to sam w nie wpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

U mnie dzieję się podobnie i jak będę zmuszony to załatwię to w cywilizowany sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×