Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćkam

Uczulenie na hybrydy

Polecane posty

Gość gośćkam

Hej. Używałam lakierów hybrydowych przez ponad rok (semilac, neonail), gdy pewnego dnia dostałam konkretnego uczulenia. Długo leczyły mi się paluszki i paznokcie. Od tamtej pory nie używam lakierów hybrydowych i wszystko jest ok. Mam nowe lakiery hybrydowe, niektóre ani raz nie używane i szkoda mi ich, stąd moje pytania. Czy, gdybym zrobiła paznokcie na żel i później pomalowała lakierem hybrydowym to znowu dostałabym uczulenia? Czy możliwe jest, że substancje uczulające z hybrydy "przejdą" przez warstwę żelu? Może jest inna metoda niż żel? Nie chcę znowu narażać swojego zdrowia, dlatego proszę o pomoc w odpowiedzi. Nie wiem czy mam sprzedać lakiery czy może mogłabym je wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest wiele powodów przez które mogło się pojawić uczulenie, pooglądaj sobie ten filmik - https://www.youtube.com/watch?v=qJmZhFsXR4A mówią jak unikać takich sytuacjach. Moim zdaniem bardzo dobrze że nagrali taki informacyjny film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpuść sobie na jakiś czas, tak po prostu. Paznokcie też muszą odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkaa88
U mnie to była kwestia lakierów jednej firmy, odkąd zaczęłam używać lakierów z Makear jest o niebo lepiej, paznokcie długo wyglądają jak dopiero co zrobione, piękny i trwały efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam tak samo, makear nie uczula, wszystko jest okej, nałożę tylko semilaca i od razu palce w krostach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×