Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

cheeseburger lepszy niż z Mac'a

Polecane posty

Gość gość

Na początek powiem, że takie żarcie jest oczywiście śmieciowe ale kto czasem nie ma ochoty na takie dziadostwo. Więc zrobiłem sam cheeseburgera , wszystkie składniki kupione w Biedrze. Ponieważ wyszło pycha, daję Wam przepis :) - kotlety do hamburgera - bułki do hamburgera -ser - mały mix sałat - pomidor malinowy - ogórek kiszony -cebula - musztarda pomieszana z chrzanem - majonez Najpierw przysmażam na patelni kotleta, odkładam na bok, potem tnę bułkę na pół, kładę na patelnię obie połówki, przysmażam przyciskając łyżką po obu stronach. Jak się trochę przysmażą i splaszczą :), kładę na obie połówki po plastrze sera i rzucam na patelnię serem do dołu, trochę ruszam nimi po patelni aż ser się rozpuści na bułce. Przekładam na talerz, na to kotlet, na kotleta łyżeczka musztardy z chrzanem, na to majonez, cebula pokrojona w drobną kosteczkę, plasterki ogórka, gruby plaster pomidora, na to sałata i przykrywam wierzchem bułki. Pychota , polecam :) Oczywiście kotleta można sobie zrobić samemu, ale to miało być danie na szybko, bo zrobiłem w 10minut:) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość11111111111
Brzmi spoko, mooze tez se zrobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w macu prawie nie jadam i dziwię się że inni to robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×