Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak myślicie, warto się teraz budować?

Polecane posty

Gość gość

Mam 48 lat, mąż 55. Mamy dwójkę dzieci 13 i 16 lat. Zawsze marzyliśmy o własnym domu. Mam już upatrzonych kilka projektów i ciekawych działek w dobrej lokalizacji. Nie myślicie, że jesteśmy już za starzy? :) Szczerze mówiąc to z mężem oboje czujemy się młodo jak na swój wiek, więc myślę, że budowa domu to bardzo dobry pomysł na teraz zwłaszcza, że mamy dwójkę dzieci i wystarczająco dużo pieniędzy na kupno działki, budowę oraz wykończenie domu. Żaden kredyt na szczęście nie byłby nam potrzebny. Co Wy o tym myślicie? Nie jesteśmy za starzy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście za starzy już i tyle. Jeśli już to kupno domu i gotowego i urzadzonego. Poza tym, jaki ten dom ma być. Dla 4,3 Czy 2. Ja bym doczekała aż dzieci wyjdą z domu, a przynajmniej to pierwsze i wtedy zdecydowała. Ale żadna budowa. Kupno gotowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego za starzy? Moim zdaniem mogą pozwolić sobie na budowę jak o tym marzą. W szczególności że mają jeszcze dzieci i pieniądze. 50 lat to nie starość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękne projekty są na tej stronie dom.pl . Można wybrać coś dla siebie :) dzwoniłam tam i dowiedziałam się że generalnie w tych projektach można też zmieniać rózne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie marzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawiorek88
Nigdy się nie jest za starym na takie kroki! Niezależnie od wieku - warto znaleźć w końcu swoje miejsce na ziemi. Skoro się nad tym zastanawiacie to znaczy, że tam, gdzie teraz mieszkacie nie jesteście do końca szczęśliwi. Nie zastanawiajcie się dłużej tylko działajcie. Nie wiem skąd jesteście, ale jak z okolic Wrocławia to mogę polecić Patbud - firma remontowo budowlana - budowali dom nam, moim rodzicom (którzy zdecydowali się w późniejszym wieku niż WY!!) - tu jest link do ich strony: http://remonty-budowa-domow.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, ja tam wolę mieszkanie, przyzwyczaiłam się do tego że nic mnie nie obchodzi, opłacam tylko czynsz i nie musze się niczym zajmować. Myślę o tym żeby kupić mieszkanie ale na nowoczesnym osiedlu, z garażem podziemnym, takie już gotowe, wykończone pod klucz jakie ma atal, stan deweloperski to dla mnie zbyt duże wyzwanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze jest warto, pod warunkiem, że odpowiednio wybierzesz fachowców do budowy. Weź pod uwagę, że dobrą pracę wykona tylko dobry elektryk. Poznań przykładowo ma wielu fachowców, ale czy wszyscy są naprawdę najlepsi? http://www.gdur.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba tylko jak masz swoja dzialke od rodzicow np. czy cos takiego. Jak masz kupic działke, budować i urządzić chyba nie warte świeczki, tym bardziej w stolicy, sam chciałem cos budować, ale znalazłem w ząbkach mieszkanie nowe, z ogrodem, budowa się nam nie kalkulowala bo musieliśmy kupic grunt. Co prawda musimy trochę poczekać bo inwestycja jest w budowie, ale z domem zeszloby się pewnie i tak dwa razy dluzej. Miałem tez pewne obiekcje co do deweloperów ogolnie, tyle się o nich słyszy, ale polnord poki co nie zawiodl, wiec na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksi

To już zależy od preferencji. Ja zawsze wiedziałam, że będe mieć swoj dom. Ale kupiony, nie budowany samemu. I właśnie niedawno z mężem zakupilismy domek pod krakowem. A pomogło nam w tym biuro abc dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×