Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Dr Hubert Czerniak to bohater narodowy walczy z zbrodniarzami szczepionkowymi

Polecane posty

Gość gość
No rzeczywiście nazwisko ma budzące zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Instytut badań naukowych: 200 lat badań i rozwijania szczepionek; Instytut badań nopowców - 2 minuty czytania bzdur w internecie;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieje, że tytuł tematu to ironia :o Przestań wklejać linki szarlatanerii, a tak by the way - twoj "dokrorek" ma zakaz wykonywania zawodu i 57 zarzutów o korupcję... Natomiast jego zbajomy, propagujący te same idee - siwy pan w garniturze to inżynier mechanim z wieloletnim doświadczeniem w marketingu. Kolejny - Andrew Wakefield - zakaz prawa wykonywania zawodu lekarza, dostał naganę od General Medical Council i zakaz wykonywania zawodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To było do przewidzenia ze p....e złodzieje dobiorą sie dobremu lekarzowi do tyłka... A mnie koło d...y lata czy on ma prawa wykonywania zawodu czy nie. I tak bede leczyc sie u niego bo większość metod leczenia na szczęście nie wymaga pieczątki na recepcie.... Życzę najgorszych chorob tym, ktorzy działają na niekorzyść obywateli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko szczepionki lecz wiele innych lelarstw zapisywanych na receptę to trucizny! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to panie mądraliński inaczej weź znajdź coś, co będzie połączeniem wielu substancji o różnym działaniu, będzie działało na jak największą liczbę ludzi, jednocześnie mając na uwadze, iż każdy osobnik jest biologicznie unikatowy i przy tym wszystkim nie będzie miało skutków ubocznych. Powodzenia xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W całym internecie nie widzę zadnej wypowiedzi o tym jakie są wrażenia po wizycie lekarskiej u dr. Czerniaka. Szukam opini o leczeniu u niego i nic. Tylko takie ogólnikowe, że super lekarz. To trochę za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"No to panie mądraliński inaczej weź znajdź coś, co będzie połączeniem wielu substancji o różnym działaniu, będzie działało na jak największą liczbę ludzi, jednocześnie mając na uwadze, iż każdy osobnik jest biologicznie unikatowy i przy tym wszystkim nie będzie miało skutków ubocznych." Ja znam kilka ale to raczej nie mieszaniny:P.I te skutki uboczne są bardzo groźne:P.Groźniejsze od choroby czasami:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytajcie na stronce pt.:jezusdoludzosci Te obajwienia-oredzia ostrzegają przed globalnymi szczepieniami przymusowymi, które rujnują zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wakelfild zostal uniewinniony i oczyszczony z zarzutów ale o tym juz zaden proszczepionkowy nie wspomni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś wie gdzie obecnie przyjmuje dr Czerniak i jak można się do niego dostać? Bardzo proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korupcja jak nie wiem co. Zawrotne sa sumy lapowek p.Czerniaka w kwocie 20,30zl.Juz nie wiedza jak go zniszczyc. A jak sie maja czysciciele kamienic,aferzysci i inne gnojki,ktore zagarnely majatek polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czerniak przyjmuje w Petrykozach Woj.lodzkie. Jestem po wizycie. To co napisze to moja subiektywna ocena. Doktor na wizycie w zasadzie to tylko pytania zadaje. Nic nie wyjasnia. Mówi że wszystkie wyjaśnienia to asystentka. Mało kontaktowa osoba. Dostajesz pobazdgrane kartki, które tylko asystentka rozszyfrowuje, ale jest z małą wiedzą i musi wspomagać się swoimi notatkami bo nawet nie wie o czym czyta. Na kartce nr tel do osób, od tego kup miód od tego drób a kolejna pani wyliczy ile jakiś specyfików przyjmować, co oczywiście generuje dodatkowe koszty. Koszt terapii miesięcznej to około 4-5 tys. Razy 5 m-cy to koszt okolo 20 tys. Polecono mi wziąć kredyt na leczenie. Każdy ma własne zdanie, jedni są za a niektórzy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak się tam umówić ? Ktoś wie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.11.02 X Napisz jak Ci idzie leczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo proszę o namiar w celu umówienia się do doktora. W internecie nic nie mogę znaleść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sowa
Dnia 2.11.2018 o 21:42, Gość gość napisał:

Czerniak przyjmuje w Petrykozach Woj.lodzkie. Jestem po wizycie. To co napisze to moja subiektywna ocena. Doktor na wizycie w zasadzie to tylko pytania zadaje. Nic nie wyjasnia. Mówi że wszystkie wyjaśnienia to asystentka. Mało kontaktowa osoba. Dostajesz pobazdgrane kartki, które tylko asystentka rozszyfrowuje, ale jest z małą wiedzą i musi wspomagać się swoimi notatkami bo nawet nie wie o czym czyta. Na kartce nr tel do osób, od tego kup miód od tego drób a kolejna pani wyliczy ile jakiś specyfików przyjmować, co oczywiście generuje dodatkowe koszty. Koszt terapii miesięcznej to około 4-5 tys. Razy 5 m-cy to koszt okolo 20 tys. Polecono mi wziąć kredyt na leczenie. Każdy ma własne zdanie, jedni są za a niektórzy nie.

Dokładnie tak jest. Ja próbuje, ale biorę poprawkę na wodę plazmowana, która jest kompletna bzdura. Na produkty firmy visanto, które sprzedaje zieba i głupi lek ADEK plus, który zawiera wit ADEK i oprócz tego sterynian magnezu, przed którym asystentka ostrzega. ADEK to lek zięby, nie wiem po co to kupować jak bierze się te witaminy w kuracji? Aha wiem, żeby zieba mógł zarabiać. Jestem już w kuracji kilka miesięcy, czekam na efekty. Na razie biegunka i pusty portfel, ale może trzeba czekać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parę miesięcy temu  byłam u dr Czerniaka na wizycie. Potwierdzam, że doktor tylko pyta i nic nie wyjaśnia (nawet jeżeli pacjent ma pytania). Wszystko ma wyjaśnić asystentka, która tak naprawdę mówi tylko jak przyjmować przepisanie preparaty. Koszt wizyty to 500 zł. Koszt przepisanych preparatów około 4 tys. zł. Moja subiektywna opinia oparta na moim doświadczeniu - jeżeli ktoś ma poważną chorobę to takie leczenie nie pomoże. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×