Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OPOLE JEST ŚLICZNE

Opole jest piękniejsze niż Wrocław i nikt temu nie zaprzecza

Polecane posty

Gość gość
Zaprzeczam. Opole to sypiąca się, brzydka dziura poniemiecka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziura pełna ruder, cyganów i niemców oto podsumowanie tego zadoopia opola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LOL oto całe piękno tej dziury :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14:48 idioto Opole to nie jest dziura ani zadoopie a fotki w moim awatarze jak Opolska Wenecja w Amfiteatr wieża piastowska piękny rynek ulica krakowska wyspa Bolko to co? Idioto We Wrocławiu jest więcej obskurnych obdrapanych kamienic syfu i walących się budynków wiem bo często jestem we Wrocławiu i co zatkało cię? Byłeś kiedyś we Wrocławiu?nie nie nie nie nie x milion nie byłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idioto w Opolu jest tylko kilka bądź może 10 procent obskurnych kamienic ale Opole ma mało kamienic wiem bo często jestem w Opolu a myślisz że Wrocław jest cacy? To się mylisz we Wrocławiu więcej niż połowa kamienic wymaga natychmiastowego remontu i są obskurne i walące się PS np na nadodrzu czy przedmieściu oławskim przez które Przejeżdżam i co?zatkało cię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisz sobie w Google przedmieście Oławskie oraz Nadodrze Wrocław to zmienisz zdanie o Wrocławiu i zobaczysz jaki Wrocław to syf i jaki Wrocław jest zaniedbany co prawda boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co zatkało cię? :D zobacz jak we Wrocławiu wygląda przedmieście Oławskie i Nadodrze gdzie jest pełno obskurnych kamienic no zobacz sobie w Google i co? Prawda Boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrocław jest piękny, a opole to dziura i tym podsumowaniem można zamknąć ten idiotyczny temat, bo nie ma tu nic więcej do dodania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocław jest piękny? A zaniedbane przedmieście Oławskie i Nadodrze to niby co?byłeś kiedyś we Wrocławiu?ja byłem setki razy w przeciwieństwie do ciebie a ty?nigdy zobacz jaki Wrocław jest brzydki obskurny i zaniedbany i co?zatkało cię? Idioto wpisz sobie przedmieście Oławskie i Nadodrze i zobacz te obskurne kamienice czemu nie wpiszesz tego? Co to dla ciebie niewygodne? I wstydliwe? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecko drogie; znam wrocław lepiej niż ty swoje obsrane podwórko, więc stul uprzejmie upośledzoną gębę i zniknij wreszcie raz na zawsze w odmętach swego opolskiego skansenu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D co zatkało cię? Wrocław jest Brzydszy niż Opole wiem bo często jestem we Wrocławiu i co? Zatkało cię widać że nigdy nie byłeś we Wrocławiu widziałem te fotki Na Facebooku brzydkie Opole i może i to nie są najładniejsze części Opola i najładniejsze budynki ale z pewnością są ładniejsze niż we Wrocławiu i z pewnością Opole jest ładniejsze niż Wrocław 🖐️ a ten bazar był na zaodrzu ociepa jest radnym Opola a ten szkielet okrągłego budynku jest nieaktualny bo ten budynek jest wyremontowany i co? Zatkało cię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15:09 znasz Wrocław lepiej niż ja? Myślisz że nigdy nie byłem we Wrocławiu tak? Akurat we Wrocławiu byłem setki razy byłem na rynku we Wrocławiu byłem w afrykarium w zoo na Ostrowie Tumskim w ogrodzie botanicznym ogrodzie japońskim panoramie racławickiej hali stulecia, i innych miejscach i owszem one są ładne ale żeby dotrzeć do tych miejsc trzeba przez cały brzydki i obskurny szary Wrocław przejechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paskudna dziura, nie umywa się do Wrocławia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paskudna dziura tak? A czy ten super Wrocław ma amfiteatr?nie nie ma poczytaj mój komentarz z godziny 15:11 powyżej jeśli mi nie wierzysz że często jestem we Wrocławiu i wejdź na YouTube i Wpisz sobie Mateusz Kołbuc tam są moje filmiki z Wrocławia Jak mi nie wierzysz że tam byłem i daj link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×