Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zostalem mylnie określony jako homoseksualista

Polecane posty

Gość gość

Witam jest to moj pierwszy post na forum ale nie raz poszukując pomocy odnajdywalem ją w innych tematach na tym forum, lecz tym razem mam rozterke dosc nietypową a mianowicie : bedąc na domówce gdzie nikogo nie znalem, a bylem tam tylko z powodu ze moj przyjaciel byl zaproszony, prawde mowiac jako kierowca bawilem sie dość srednio ale to jest normalne, mimo wszystko starałem sie poznac nowe osoby, wszyscy byli mili i fajnie mijal mi wieczor ,w okolicy 24 właścicielka domu poprosiła mojego przyjaciela zebysmy ją i jej przyjaciółkę zawiozli do miejscowosci oddalonej o jakies 15km do kolegi, dlugo nie myslac pojechaliśmy w czwórkę ciagle o czyms rozmawiając, po rozmowie ich z wczesniej wspomnianym kolega wróciliśmy na zabawe i dalej sie bawiliśmy, po dwuch dniach napisalem do organizatorki zabawy, po chwili rozmowy gdy sie zorientowała ze jestem hetero wyznała mi ze myslala inaczej, gdy zapytałem o powod stwierdzila "no bo tak żyłeś gume " ,tak gume to nie jest zaden poddtekst ani zdanie wyrwane z kontekstu. I tu mam pytanie do was bo skoro ona o mnie tak pomyślała to raczej poprostu miala takie odczucie i czula/myslala o mnie jak o homo, z racj ze mi sie podoba zaczolem sie zastanawiac co kobiety mysla o homo, co chodzi o mnie a mianowicie ubiór to bylem w szarej bluzie i szarych spodniach delikatnie wąskich ale nie bardzo, jedyna nie zauważalna rzecz u rówieśników będąca na mnie to zegarek i brąsoletka. A wiec panie co uważały byscie o chłopaku ktorego określiły byscie za homo a potem on by was wyprowadził z bledu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj spokój pedale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"brąsoletka" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co mają wąskie spodnie do bycia homo?sam noszę takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tęga prowokacja jakiegoś bisexa, w dodatku naszpikowana błędami aż zęby bolą - celowo alby więcwj wpisów było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×