Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jbp1977

Szukam kochanki najlepiej mężatki okolice Nowego Sącza

Polecane posty

Gość jbp1977

Na wstępie kilka słów o sobie: Znudzony, w****iony Tatuś po 30, którego po 11 latach małżeństwa życie zaszufladkowało jako maszynkę do zarabiania pieniędzy bo na więcej poza niekończącym się fochem nie ma co liczyć, no chyba, że żebrząc. Ileż można stawać na głowie i ciągle trafiać na kobietę śpiącą tyłkiem do ściany – przykre, ale jakież pospolite. Jakkolwiek depresyjnie by to nie brzmiało nie jest to próba użalania się nad sobą, o to to nie usmiech.gif . Nieudacznik życiowy to na pewno nie ja, mam swój honor, pasję, hobby i dającą satysfakcję pracę. Jesienna deprecha i każda inna jej forma raczej mnie omija, bo potrafię cieszyć się z życia. Nie zanudziłem wystarczająco ? Jeśli jesteś zainteresowana napisz mój email: jbp1977@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z Starego Sacza tez mezatka moze byc mlodsza od odesata ale dopiero po Nowym Roku jak maz po urlopie wyjedzie do pracy do Norwegi Po owym Roku a znac jak ten adres emai jest pewny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jbp1977
Oczywiście, że może być :) Adres e-mail jest pewny. Czekam na twoją wiadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanko możesz tesz do mnie napisac ja jestem z okolc mszany dolne Mój meil mateusz cichanski@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×