Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W trakcie pocałunku facet dotykał moich piersi

Polecane posty

Gość gość

Nie było takie nachalne macanie, tylko takie subtelne dotykanie. Jego dłonie błądziły po całym ciele. Było to bardzo przyjemne. Bardzo Mi sie podobało. Na drugi dzień zaczął mnie przepraszać za swoje zachowanie, że nie wie w co w niego wstąpiło. O co chodzi? Dorosły facet i ma takie dylematy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znamy się kilka miesięcy. To nie był pierwszy pocałunek tylko już któryś z kolei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tez cos takiego sie zdazylo jak wracalam z nim do mnie do mieszkania. zarzymalismy sie na parkingu i zaczelismy sie przytulac doszlo do pocaunkow i on wtenczas zaczal mi nie tylko piersi masowac ale wlozyl dwa palce do mojej szparki, poczulam jak juz mialam ich w ciipce, to jak tez zapraglam cos jego miec w rece wjciaglam jego penisa nawet sie nie sprzeciwial i wtenczas ujrzalam co musiala bym zmiescic jak bym mu pozwolila wejsc we mnie,Ale do tego na tym spotkaniu nie dopuscilam tylko jak sie nastepny raz spotkalam to mu pozwolilam na wszystko. Nawet nie myslalam ze na takiego ostrego ogra trafilam Ja tylko pipke sobie olejkiem nasmarowalam a on mnie walil bez przerwy nie wiem co wczesniej zarzyl ale mial caly czas twardego ---cos wspanialego przezylam. Jeszcze po tym spotkaniu pare razy wrzeszczalam jak mnie piepszyl-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×