Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wylekana35

Eksmisja męża

Polecane posty

Gość wylekana35

Witam! Mieszkamy w wynajmowanym domu z właścicielem. Mąż pije i awanturuje się. Robi też demolkę w domu. Właściciel sobie nie życzy tego i ja też nie chcę z nim być. Mam małe dzieci. Czy właściciel moze go nie wpuścić domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylekana35
Nikt się nie orientuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy na pewno jaka umowa, ale powinna być możliwość wypowiedzenia w trybie natychmiastowym skoro są awantury i alkohol. Moim zdaniem trzeba wezwać policję, zabiorą go na izbę wytrzeźwień a jak wróci już nie wejdzie. Wtedy Ty podpiszesz umowę najmu na siebie i po sprawie. Pomyśl też o rozwodzie i rozdzielnosci majątkowej na wypadek gdyby mąż długów narobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylekana35
Umowa jest na mnie. I jest tam punkt o natychmiastowym wypowiedzeniu umowy w razie naruszenia porządku itp. Już mam napisany pozew. A policja juz była rano, to wywiezli go w dawne miejsce zamieszkania, bo okłamał, ze tam będzie, a i tak wrócił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylekana35
Wstawiłam mu rzeczy przed drzwi. I nie wpuszcze go do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak te rzeczy ktoś ukradnie spod drzwi? Myśl baba, myśl!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro umowa jest na Ciebie, to jak będzie się dobijał niech właściciel dzwoni na policję, że ktoś mu się dobija, w końcu on najemcą nie jest. Jego rzeczy tylko u oddać i po sprawie. W ostateczności wynajęłabym inne mieszkanie i nie podała mu adresu. A no i rozwód jak najszybciej, ja również ograniczyłabym prawa rodzicielskie dopóki pije, żeby nie mógł sobie ot tak zabrać dzieci np. z przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×