Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zazdroszcze idealnego zycia mojej kolezance i nie radze sobie z tym

Polecane posty

Gość gość
14:52 Nie. To tak nie działa. Ja nie chce jej krzywdy. Ciesze się ze chociaż ona ma lepiej. Życzę by jej szczęście trwało zawsze. Ale nie możesz dziwić się ludziom ze choć życzą innym dobrze to jeśli sami tego szczescia nie mają to jednak patrzenie na szczęście innych nie ułatwia im przeżywania swoich problemów. Pozyjesz, zobaczysz...choć naprawdę życzę Ci jak najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dość że zazdroście, to jeszcze byle czego. Jakby mąż, dzieci, dom po treściach i nedzna praca w urzędzie za 2 tyś, to byłoby nie wiadomo co. Ja się z kolei zawsze bałam, że tak skończę z takim zwyczajnym życiem.. Nie wiem też co za problem znaleźć pracę w biurze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludźmi „lepszymi” od siebie można sie inspirować, podciągać w górę, starać się równać do nich. Mnie waśnie taka osoba pociągnęła w górę i w końcu powiedziała mi o pracy w której teraz się spełniam na kierowniczym stanowisku i jestem szczęśliwa. Gdybym się odcięła i zamknęła w domu z frustracji to dalej bym żyła tak jak kiedyś. Inspiruje się nią, bo jest fajna dziewczyna, dobra matka, gospodynią, żona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjdź kiedyś w odwiedziny do hospicjum to zobaczysz ze to właśnie twoje życie jest idealne. A w hospicjum pełno młodych kobiet umierających na raka albo mężczyzn przy których czuwają ich żony i wypłakuja oczy. Mnóstwo małych dzieciaków krzyczących z bólu. Co dzien ktoś odchodzi, a cierpienie jest na porządku dziennym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też zazdrosnica

Dziękuję za ten wpis😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też zazdrosnica
1 minutę temu, Gość Też zazdrosnica napisał:

Dziękuję za ten wpis😘

 

Dnia 25.12.2017 o 17:31, Gość gość napisał:

Przyjdź kiedyś w odwiedziny do hospicjum to zobaczysz ze to właśnie twoje życie jest idealne. A w hospicjum pełno młodych kobiet umierających na raka albo mężczyzn przy których czuwają ich żony i wypłakuja oczy. Mnóstwo małych dzieciaków krzyczących z bólu. Co dzien ktoś odchodzi, a cierpienie jest na porządku dziennym.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×