Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość byc_jak_boczarska

Sztuka Kochania, Wisłocka Boczarska, nigdy nie przeżyłam takiej namiętności

Polecane posty

Gość byc_jak_boczarska

Witam Wszystkie beznamiętne - nigdy nie przeżyłam takiej namiętności, chyba jakaś zblokowana jestem, sama nie wiem dlaczego, mój partner jest otwarty na wszystkie formy seksu, także spontaniczne, typu miłość na łonie natury albo w samochodzie, jednak ja zawsze te propozycje kategorycznie odrzucam, a spontaniczne zachowania wręcz siłą odpycham jak w jakiejś panice - chyba jakoś się wstydzę i przeraża ktoś mógłby to zobaczyć, chciaż jednocześnie też mnie podnieca - panika zawsze wygrywa. Podsumowując nigdy nie przeżyłam takiego dzikiego, namiętnego i porywającego seksu, czy wy też tak macie , czy taki sex przytrafia się tylko w filmach, czy w rzeczywistości to norma, a ja jestem jakaś zblokowana, może to kwestia nie właściwego partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on jej nigdy nie kochał ona chciala dowartosciowac matke krawcową czy porządny czlowiek nie zasluguje na normalna rozmowe tylko ma coraz wiekszy burdel w zyciu bo jakas kurfa i kurfiarz wejda ci z butai w twoje zyci i coraz bardziej sie meczysz z kim o tym porozmawiac do ilu osob sie udac gdzie pojechac gdzie zadzwoic gdzie napisac ktos cos ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Redakcyjne prowo, chuyowe jak zwykle :(🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evel69
Nie czytałam Sztuki Kochania, ale spontaniczny seks, to najlepsze co się może zdarzyć - uwierz, szczególnie, gdy potem z jakiś względów życie erotyczne podupada, a ty wspominasz z uśmiechem na ustach przeszłość ;) Na początku jest dziwnie, no bo jak piszesz, ktoś może zobaczyć i coś sobie pomyśleć. Po pierwsze nawet jeśli - to co z tego? :) Po drugie - warto wybrać komfortowe miejsce, gdzie raczej na pewno nikogo nie będzie. Polecam dachy budynków, lasy, opuszczone kamienice w miastach, nieuczęszczane zbyt często plaże. Niech Cię poniesienie wyobraźnia! Spróbuj raz, a nie będziesz chciała przestać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evel69
A, no i samochód. Samochód jest bardzo pomocny w takich sytuacjach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja sama to wymyśla w krzaczkach na i pod ławką w windzie i na stole w kuchni pod prysznicem na dywanie(aż kolana przetarłem)na plaży a w samochodzie to drążek Jej się w tyłek wbił:P i szybę wypchnęła.Podczas okresu i w trakcie zasypiania długo mi karze nie wyjmować.Ja też kocham seks ale Jej nie dorównuje, czasem bym chciał aby bolała Ją głowa i choć jeden dzień odpuściła.....m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorastaliśmy na Wisłockiej,,Sztuce kochania"Moja Pani była/jest bardzo rozwiązała a ja wszystko akceptuję bo lubię.Moja jest taka że jeśli ktoś Ją chce to Ma i wspólnie mieszkaliśmy kilka lat z kochankiem Jej bez żadnych zahamowań,miała jakby dwóch mężów. Jednak sielanka,wolną miłość się skończyła...bo nie wytrzymałem.Nie wiem co dobre,ale wiem że taki seks jest najmocniejszy jaki można sobie pragnąć,ale do pewnego czasu!!!! r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byc_jak_boczarska
no właśnie tego się obawiałam , że nie tylko w filmach że jednak ze mną coś nie tak, nawet nie chodziło mi o trójkąty, ale seks z tym kochankiem w sanatorium i w domu, niezłe sceny... no zazdrościłam, ale chyba się nie przełamię, to silniejsze ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byc_jak_boczarska
maż, namawia mnie na spacer do marketu bez majtek pod spódnicą, ale jeszcze się nie zdecydowałam, czy to mocno zboczone ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie_byc_nago
jestem exibicjonistką i partner musi mnie hamować, w żadną stronę przesada nie jest dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"czy to mocno zboczone ? " A co w ogóle jest zboczone? Film świetnie pokazał problemy polskich par. Brak polotu, fantazji, monotonia. To zabija związki, zaczyna się szukanie, zdrada. Zacznij chodzić bez majtek, poczuje podniecenie swoje i swojego faceta, a jak złapiesz ochotę, to będzie się działo...!!! Powiem tyle: niewiele jest ograniczeń i miejsc w których się nie da, nie powinno uprawiać seksu. Wszystko zależy od waszej fantazj i ochoty!! Czasem wręcz nie da się nie wykorzystać chwili, czy miejsca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obawiam sie jednak ze bedzie mi podwijal suknie do gory, niby przypadkiem, a tu moja dupa goła zaswieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja namiętność jest tak ogromną że jeśli bym moją żonę nadszedł w chwili ,,zdrady" to bym tylko namiętnie Ją pocałował i dał czas na .....r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byc_jak_boczarska
wstyd byloby blysnąć goła dupą w markecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e tam wstyd latem widziałem mamę z dzieckiem w wózku jak się pochylała to było widać jej facet trzymał się za nią kilka metrów i obcinał czy ktoś się kapnął pokazałem mu kciuk uśmiechnął się podszedł do niej chyba jej powiedział bo poczerwieniała obejrzała się ja się ukłoniłem i odszedłem piękną miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_tez_facet
nigdy mi sie nie trafilo golizny na miescie zobaczyc, a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłem na piwie latem na mazurach knajpa bez dachu dwie dziewczyny wstały od stolika i szły do wyjścia jedna miała sukienkę jakby prześcieradło pasek się jej rozpiął i prześcieradło się z niej zsunęło ale z rozpędu przeszła jeszcze dwa kroki a potem pochyliła się żeby podnieść pokazała wszystko nic pod tą sukienką nie miała mój stolik był dwa metry od niej ale był widok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_tez_facet
nie gadaj mi się nigdy to nie zdarzyło, mimo że obserwuję ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi kilka razy się trafiło i nie specjalnie się rozglądałem kiedyś na plaży kobitka się przebierała owinęła się ręcznikiem i podszedł chyba jej mąż i zerwał ten ręcznik a ona zbaraniała nie wiedziała co zrobić zamiast zanurkować za parawan to zaczęła go gonić po jakichś 10 metrach się odwrócił i okrył ja tym ręcznikiem ale miała cycuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"wstyd byloby blysnąć goła dupą w markecie " Wstyd to kraść. A ja tak zrobi, to się przekonasz jak to jest. Potem może przyjdzie podniecenie, a może i będzie trzeba wejść czym prędzej do jakiejś przymierzalni, bo pożądanie nie da wam spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byc_jak_boczarska
mnie wystarcza normalne współżycie póki co, może i nudna jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byc jak partner boczarskiej
no raczej nudna, wiesz kłodę to tylko mrówki obłażą, współczuć twojemu facetowi tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciolka1
odwal sie zboku, normalna jest a nie jakas tam kloda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ubieraj się w bardzo obcisłe leginsy,bluzki i to takie co ukazują wszystkie walory i mankamęty,takie co wpijają się w ci'pkę nawet jeśli masz sporą nadwagę bo to bardzo podnieca i interesuje mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byc_jak_boczarska
no ale ja nie mam nadwagi, nie wstydzę sie swojego ciała, tylko wszydzę sie pokazać miejsca intymne, albo sama nie wiem czego się wstydzę, że ktoś zobaczy i pozna mnie później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×