Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sprawdź swoje IQ

Polecane posty

Gość gość
mi wyszło 137 a wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe czy ktoś ma 180

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a więc zostało to udokumentowane że jestem najmądrzejszy w rodzinie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mega ten test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi wyszło 117

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ss
Tam jest chyba jakiś błąd w tym teście, bo mi wychodzi 11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To hmm jakby oszustwo. Za wynik musicie dać numer telefonu i/lub mail. Pewnie potem od spamowych sms'ów i maili się nie opędzicie. Ja się nie odważyłem. Uczulam tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie tam: Jest to strona typu landing page (będącą częścią usługi worldprize.pl), która umożliwia umożliwia odblokowanie dostępu do serwisu worldprize.pl. Niniejszy landing page jest usługą Premium SMS dostępną w sieciach Plus, T-Mobile, Orange oraz Play. Koszt usługi to 24,60 zł/SMS otrzymany w ramach subskrypcji. W ramach usługi użytkownik otrzymuje maksymalnie 1 SMS/tydzień oraz dodatkowy SMS po aktywacji subskrypcji. Łączny koszt usługi w okresie miesiąca to: 98,40 zł brutto. . Usługa jest aktywowana na czas nieokreślony, do czasu rezygnacji przez użytkownika. Aby dokonać rezygnacji należy wysłać SMS o treści stop NEXT na numer 62020 (koszt: 0 zł). Użytkownik wysyłając SMS pod podany na stronie numer oświadcza, że akceptuje Regulamin naszej usługi dostępny tym adresem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub problemów prosimy o kontakt pod adres emailowy: worldprizepl@gmail.com. Organizatorem serwisu jest firma Art Mobile Sp. z o.o ul. Święty Marcin 29/8 61-806 Poznań KRS:0000687941. Życzymy przyjemnego korzystania ze strony i wielu godzin spędzonych na rozgrywkach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×