Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jaxxowa

Le Petit Marseillais kolejne testy

Polecane posty

Hej. Znowu wracam do Was z nowościami kosmetycznymi. Tym razem miałam okazję przetestować dezodoranty oraz żele od Le Petit Marseillais - kwiat pomarańczy oraz biała brzoskwinia i nektarynka. Truskawka mnie nie zawiodła ale powiem Wam, że tu jest jeszcze lepiej! Żel kwiat pomarańczy zostawia skórę pięknie nawilżoną i utrzymuje się na niej delikatny zapach pomarańczy. Dezodoranty są świetną odskocznią od nudnych, mydlanych zapachów drogeryjnych antyperspirantów. Ja bardzo chętnie będę wracała do tych produktów i Wam, również bardzo serdecznie je polecam. Czy ktoś z Was miał już okazję je wypróbować? Jak wrażenia? Pozdrawiam, jaxxowa :) #ambasadorkalpm #swiezosclpm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Domu testuje
Hej :) Ja również biorę udział w tej kampanii :) Kosmetyki są świetne a zawartość paczki jak zwykle mnie zaskoczyła. Wybrałam dla siebie zestaw Biała brzoskwinia i nektarynka. Dezodorant idealnie uzupełnia delikatny zapach żelu pod prysznic. Nie pozostawia śladów ani lepkiej warstwy. Sprawdza się nawet przy mocnej potliwości i utrzymuje świeżość przez cały dzień. Jak dla mnie trochę za mocny zapach ale fakt, że długo się utrzymuje :) Generalnie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×