Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
wolverine

dlaczego?

Polecane posty

Witam. Może nie powinienem nad tym rozmyślać ale już tak mam i może ktoś bardziej doświadczony wytłumaczy mi o co w tym chodzi. Jestem żonaty od 10 lat. Moja żona to moja pierwsza kobieta jeśli chodzi o łózko. Uważam, że doświadczenie mam małe. Seks z żoną nic szczególnego. Sporadycznie raz na jakiś czas bez fajerwerków. Jakiś czas temu zmieniłem pracę i po dwóch miesiącach zaczęły się z inicjatywy koleżanki służbowe smsy po godzinach pracy, które przeistoczyły się w bardziej intymne ale bez mocniejszych akcentów. Nasza znajomość się rozwijała aż w pewnym momencie na imprezie pracowniczej pocałowaliśmy się. Po tym wydarzeniu doszło do seksu w biurze :) Wszystko z jej inicjatywy bo ja nawet sobie nie wyobrażałem, że do czegoś takiego może dojść mając na uwadze moje małe doświadczenie w tych sprawach. Kobieta ma totalnego świra na moim punkcie. Chce spełniać moje fantazje, ubierać się tak jak ja sobie wymyślę. Ma bardzo kochającego bogatego męża, dobrze wyglądającego i z tego co wiem aktywnego łóżkowo. Gdy ją spytałem dlaczego? ... odpowiedziała, że mąż jest zbyt delikatny itp. a ja robię to wszystko mocniej. Wiem, że nie powinienem nad tym rozmyślać tylko korzystać ale cały czas się zastanawiam dlaczego? No właśnie dlaczego? Proszę o konstruktywne opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×