Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamajasia09

riko naturo ecco opinie

Polecane posty

Gość mamajasia09

Cześć! Poszukuję opinii na temat wózka Riko naturo ecco. Widziałam go w sklepie online, na żywo nie miałam niestety okazji, ale mimo to wpadł mi w oko. Czytam opisy producenta itd. ale wolałabym poczytać opinie osób użytkujących ten wózeczek :) znajdzie sie ktos taki? dajcie znac po jakich terenach glownie spacerujecie tym wozkiem, bo ja akurat szukam czegos solidnego i porzadnego, co sprawdzi sie na trudniejszym terenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
typowy wózek polskiego producenta, ciężki, amortyzowany duża gondola, najczęsciej po roku użytkowania trzeba kupić lekka spacerówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat duza gondola to atut, amortyzacja pozwala na bezproblemowe spacerowanie- wtedy nawet trudny teren jest niestraszny podczas spaceru ;) mysle, ze tak czy inacczej wielu rodzicow przerzuca sie potem na lekkie spacerowki, bo sa znacznie lzejsze i prostsze w obsludze/ przewozeniu podczas wyjazdow itd. ten model, o ktory pytasz moim zdaniem prezentuje sie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarkaio
Uzywam ten model od niedawna i jak na razie sprawuje sie dobrze. Wygodna gondola, mocny stelaz, kola sa 'mocne'- i daja rade na kazdym terenie. To chyba podstawowe funkcje, jakich oczekuje sie od wozka. Plus za ladny design.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam w planach zakup tego modelu- przekonuje mnie stabilny stelaż, pompowane koła i świetna amortyzacja. Co prawda mialam okazje jedynie przetestowac w sklepie razem z mezem, ale i tak nam odpowiada taka jakosc. Moim zdaniem warto kupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, A czy ekoskóra z której jest wykonany wózek nie będzie się po czasie wycierać albo pękać na zagięciach lub pod wpływem mrozu albo gorąca. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donkamis
z ekoskóry wykonany jest podnóżek, barierka i prowadnica wózka, będąc dokładnym :) mi się z tym materiałem nic nie dzieje, troszke juz uzytkujemy ten wózek, ale ekoskóra wyglada nadal jak nowa, nie niszczy się. W duzej mierze to kwestia odpowiedniego uzytkowania, ale zeby coś pękało od mrozu czy gorąca- mysle, ze nie ma czego sie obawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettka_p
Mi sie bardzo podoba wersja tego wózka własnie z ekoskórą. Jeszcze z mężem dyskutujemy, który model wybrać, ale oba są bardzo funkcjonalne i jakościowo nam odpowiadają. Kwestia designu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się podobają Riko Naturo. Nie wiem na który kolor się zdecydować :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje ulubione kolory z modelu Riko Naturo to grey fox i latte :) ślicznie wyglądają i są takie świeże ;) ale jako fanka praktycznych rozwiązań wybrałam 04 anthracite, czyli taki szary odcień. Sprawdza się bardzo dobrze. Myślę, że te jaśniejsze kolory też są w porządku, kwestia odpowiedniego użytkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są fajne :) i funkcjonalnie i estetycznie wygladaja a przede wszystkim zapewniaja bezpieczenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julakik
my chyba kupimy kolor latte, delikatny, stonowany, klasyczny. termin porodu mam na poczatek marca, ale chcę juz wszystko miec dograne, zanim bobas przyjdzie na swiat :) a woze to podstawa, potem nie bedziemy mieli glowy ani czasu do chodzenia po sklepach :D te modele z riko sa bardzo ladne i funkcjonalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulawolska
U mnie priorytetem była funkcjonalność i koła, które potrafią jeZdzic lekko i stabilnie na nierównościach. Myśle ze riko naturo ecco (jak i podstawowy wariant tej marki- riko naturo) spełnia te oczekiwania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Riko mam model Naturo Ecco. I jestem zadowolona, bo wózek nie dość że solidny, to i w dobrej cenie. Fajnie, że koła są duże, mocne, zwrotne. Jeśli chodzi o design- dla mnie był mało istotny, ale tutaj to kolejny plus- jest modnie, ładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmms05
Dzisiaj oglądałam ten model razem z mężem, wygląda bardzo ładnie i na tyle, na ile udało nam się go przetestować w sklepie- jakość wydaje się być pierwszorzędna. Uważam, że jest stosunkowo tani, jak na taki porządny wózek 3w1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danielka057
A ile on kosztuje? Takie wózki 3w1 to jednak trochę większa kasa, a ten model RIko wygląda na bardzo funkcjonalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba różnica jakichś sto złotych (naturo ecco jest nieznacznie droższy). Mimo wszystko oba modele mają dobrą jakość, solidne koła i lekko się prowadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula401
Mój riko naturo ecco kupiłam za dokładnie 1930 zl w wersji 2w1 + dokupiłam fotelik za 300 zł. Z zakupu jestem zadowolona, fajna jakość, stabilna jazda, waga nie stanowi problemu, stelaż jest aluminiowy, leciutki, z solidnymi kołami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem zorientowana w najnowszych modelach RIKO, ale mam od nich wózeczek Nano i, tak jak wy, jestem zadowolona. To dobry producent, jego wozki nie sa drogie, a dobre jakosciowo. Najbardziej cieszy mnie porzadny stelaz, ktory jest aluminiowy, a co za tym idzie lekki,wiec moje 3w1 nie jest tak ciezkie. Plus kola sa zwrotne, pompowane, bardzo mocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zegarynka97
Właśnie zaczynam poszukiwania wózka dla swojego synka, który urodzi się w wakacje. Model, o którym piszecie bardzo mi się spodobał. Wiem, że wygląd nie jest najwazniejszy, wiec tym bardziej ciesza mnie pozytywy na temat jego funkcjonalnosci!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fajny wózek, miałam możliwość kupienia używanego ale zdecydowałam się na nowego x -landera bo kolorystycznie bardziej mi pasuje i wydaje mi się że będzie lepszy na moje niezbyt równe chodniki i wyboje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monte204
wyguglowałam ten wózeczek, ladny jest, a chyba te polskiej produkcji sa dobre jakosciowo, lepiej przystosowane do naszych (czesto nierownych :D) polskich chodnikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mal29173
Widze, ze niektorzy tutaj krytykuja polskich producentow i pisza, ze po roku trzeba kupic lekką spacerowke... dla mnie to jest oczywiste ze dobry wozek 3w1 swoje wazyc musi, w koncu ma stabilnie jezdzic, nie podskakiwac itd. a lekka spacerowka to dobra opcja dla starszego dziecka i na jakies wyjazdy, jako dodatkowy wozeczek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaMaria90
naturo ecco nie znam ale ogólnie firmę RIKO jak najbardziej polecam. Moja 5 miesięczna córka jezdzi obecnie modelem XD i uważam, że jest super. Regulacja wysokości gondoli i siedziska robi swoje, mam ponad 180 cm wzrostu i tu nie muszę się schylać więc spacery są czysta przyjemnością. Dodatkowo plus za lekki i aluminiowy stelaż, fajny nowoczesny wygląd i ciekawą kolorystykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekila30
My korzystamy z Riko Naturo i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Wózek posiada dużą wygodną gondolę która posiada regulację zagłówka oraz wentylację. Siedzisko wyposażone jest w dodatkowy materacyk i co dla mnie ważne mogę zamontować je przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Duży koszyk, moskitiera oraz uchwyt na butelkę to dodatkowe zalety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbaciarkaa
A widzialyscie te nowe modele z RIKO? Mi się Sigma spodobala :) musze tylko w sklepie stacjonarnym podpytać sprzedawcę o dokładne parametry. Ale chyba na leśne tereny będzie w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrielle

A po co w stacjonarnym ? Ja wszystkie parametry znalazłam w sklepie co kupiłam ten wózek. Wiem, że niby pomacasz itp. Ja i owszem pomacałam ale i tak kupiłam przez internet bo jest 14 dni na odesłanie jakby coś nie tak a w stacjonarnym nie można. Wózek rewelacja i rabat duży dostałam bo rabat się nalicza od ilości produktów chyba. W stacjonarnym nie ma szans na rabaty. Poczytajcie sobie opinie o tym sklepie Soro.pl- bo tam kupiłam. https://wyprawka-do-szpitala.pl/ Obsługa rewelacja 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie, wszystko czego potrzebowałam łącznie z wózkiem kupiłam bezpośrednio u producenta wózków x-lander, teraz można wygodnie zrobić to online bez biegania po sklepach a wybrałam ten https://www.babyboom.pl/zakupy/wozki_i_ ... a_mam.html model bo jest najsolidniejszy a ja mam dość trudne warunki do spacerów na osiedlu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avajna

riko ma fajne wózki. Ja na początku przymierzałam się do zakupu naturo ale ostatecznie kupiliśmy Sigme i też mogę szczerze ten model polecić. Bardzo nowoczesny, lekki, niedrogi i w 100% bezpieczny i komfortowy dla malucha. Póki co korzystamy z gondoli. Każdy spacer to wieeelka przyjemność a moja córa uwielbia ucinać sobie w nim drzemki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się że Riko naturo to bardzo fajny wózek , który przyjemnie się prowadzi . Na spacerach sprawuje się bez zarzutu , a duża gondola z regulacją oparcia to jego zaleta a nie wada. Wózek posiada również dodatkową amortyzację gondoli i siedziska z regulacją twardości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×