Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Oczyszczanie skory 5 dni przed studniowka

Polecane posty

Gość gość

Hej wszystkim czy warto pójść do kosmetyczki na oczyszczanie twarzy w poniedzialek wieczorem kiedy studniowke mam w sobote? Czy skóra zdazy sie zagoic, nie bedzie juz czerwona? Czy lepiej pojsc jakos po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mialas juz oczyszczanie i wiesz jak reaguje twoja skóra to mozesz isc do znajomej kosmetyczki, jak chcesz isc 1 raz to jest ryzyko. Moze lepiej peeling kawitacyjny, zeby skora była swietlista, albo lekki kwas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli masz sprawdzona kosmetyczkę i wiesz jak skóra wyglada po zabiegu, to mysle, ze spokojnie mozesz isc. Przez te Killka dni cera powinna dojść do siebie. Odradzałabym jedynie nieznana kosmetyczkę. Ja pamiętam swoje pierwsze oczyszczanie - miałam strupki, ogólnie dosyć długo sie goiła:-/ natomiast kolejna, super, bo nigdy nie miałam żadnych śladów itp, wlasciwie na drugi dzien wyglądała cera dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odpowiedzi! Chyba jednak poczekam bo ostatnio na takim zabiegu bylam 2 lata temu i w sumie nie wiem jak zareaguje moja skora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro nie jesteś pewna, to nie rob:) a jesli chcesz to Pilaten, czarna maseczka jest całkiem ok, wyciągnie troche zaskórniki, ale niestety na czarne wągry nie działa zbytnio (przynajmniej u mnie), przedtem zrób parówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, jest dostępna w Naturze w saszetkach, a jedna starczy ci spokojnie, w cenie 2,09 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja cera jest dostatecznie oczyszczona, bo codziennie wieczorem 'czyszczę' swoją twarz emulsją Cetaphil. https://www.cetaphil.pl/82/cetaphil-em-do-mycia/ .Można ją stosować do skóry suchej, wrażliwej, oraz z trądzikiem młodzieńczym i różowatym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orynnia
A może lepiej delikatnie oczyścić? W http://salon-estela.pl/ mają dużo bezinwazyjnych i delikatycznych metod oczyszczania i leczenia trądziku. Mają np. bardzo dobre peelingi, a także karobksyterapię, która idealnie wyciąga toksyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olczii55
Ja przed każdym wyjściem na imprezę wykonuję zabieg OXYGENEO, do tego peelingi i moja twarz wygląda jak "pupa niemowlęcia" :D Jak jesteście z Warszawy to polecam CZS, tam wszystkie zabiegi wykonacie od ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×