Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Młoda2494

Wybór świadkowej

Polecane posty

Hej wszystkim. Ostatnio mam problem, bowiem podjęłam decyzję dotyczącą mojej świadkowej, ale nie wiem czy dobrze zrobiłam. Na swoją świadkową wybrałam moją przyjaciółkę. Problem w tym, że moja mama się obraziła za taką decyzję. Mam siostrę i jakby nie patrzeć to ona powinna być tą osobą stojącą za mną w kościele. Jednak to nie takie proste. Opowiem po krótce swoją historię. Już w dzieciństwie nie mogłam złapać dobrego kontaktu z moją siostrą, nigdy nie było tak, żebyśmy robiły coś fajnego razem. W wieku gimnazjalnym nie mogłam pójść sama na spotkanie z koleżankami czy kimś innym, bo wszędzie mama kazała mi ją brać, co było bardzo uporczywe. Często się kłóciłyśmy, nie było między nami takiej siostrzanej więzi. Nie rozmawiamy ze sobą za dużo, mimo że teraz nie widzimy się codziennie. Ona nigdy nie chciała bym ją wspierała, lub dawała jakieś rady (wiadomo jakto starsza siostra), nigdy nie pozwalała też bym się nią choć trochę opiekowała.. Czasem czułam, że jej koleżanki są dla niej ważniejsze niż ja.. Stąd taka moja decyzja. Ostatnio powiedziałam mamie, że moją świadkową będzie moja przyjaciółka, niestety moja mama się obraziła. Nie wiem co teraz? Czy dobrze zrobiłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×