Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Za luźno?

Polecane posty

Gość gość

Mam pytanie do Was, czy pochwa może być zbyt luźna? Jestem obecnie w 2 związku, nie szalałem tam z seksem ( taki dziwny był) :). Długo byłam sama i generalnie w tej dziedzinie jestem średnio doświadczona. Z obecnym partnerem wspolzyjemy od 3 miesiecy i mam wrażenie że jestem "za luźna". Jakoś słabo go czuję. Są pozycje że mocniej ,ale ogólnie mała lipa jest. On jest wyposażony normalnie ,a ja nie mam wrażenia ,obiektywnie,żebym była jakaś rozciągnięta specjalnie. Wchodzą dwa palce ,trzeci już boli. Ćwiczę mięśnie Kegla i bez problemu umiem je na palcach zacisnąć i tak dalej. Może to kwestia podniecenia? Podniecam się i dochodzę baaardzo szybko,czasami 2-3 razy w trakcie stosunku,bo mój jest długodystansowcem. Mam wrażenie że on ma podobne odczucie,nawet kiedyś powiedział że "nie jest taka ciasna". Czy pochwa może się podczas stosunku jakoś mocno rozciągać? Głupie pytanie,do bravo girl,ale please o odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile ma cm we wzwodzie penisa dlugosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od mierzyłam,ale na oko standardowe 15. Około. Jest raczej dłuższy niż grubszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra po twojej ospowiedzi wiem ze nie jest to pytanie dla zartow poniewaz nie napisalas ze ma 20 cm tyko15 jak wiekszosc facetow bo 20 cm nie istnieje nawet 17 to suzo no coz sluchaj to chodzonp podniecenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieee,nie robię sobie jaj. Pytam,bo dziwne to jest. Szybko robię się wilgotna ,no ale to nie powinno chyba mieć aż takiego wpływu. On potrzebuje dłużej,a ja no cóż,akurat ja jestem tutaj ta co kończy za szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jezeli masz orgazm to sie ciesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 cm nie istnieje ? haha to sie usmialem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jesteś bardzo mokra, to efekt ciasności i tarcia jest mniej odczuwalny. Ale dziewczyno, czym ty się przejmujesz ? Masz przyjemność z seksu, szybko dochodzisz, w czym problem ? Że on długo dochodzi ? Może się do swojej łapy przyzwyczaił i mu będzie za luźno z każdą kobietą. Wyluzuj :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×