Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Sir_Miuosh

Link Transport, opinie.

Polecane posty

Szukam pracy i natrafiłam na ogłoszenia firmy Link Transport na różne stanowiska nie tylko dla kierowców. Czy ktoś tam pracuje i może podzielić się opinią? Jakie warunki?

Gość Rysiek33
Ja pracuje jako Administrator floty i jestem zadowolony. W bazie w Poznaniu obecnie poszukują pracowników. Jeśli znasz angielski, masz doświadczenie i wykształcenie techniczne to zapraszam. Bardzo fajna praca i dobrze płatna. I masz umowę o prace na start bo to najważniejsze.

Gość Sir_Miuosh
Nie no angielskiego nie znam, więc pewnie nic z tego nie będzie. A czy asystentka ds. klientów też musi znać angielski?

Gość Rysiek33
No to faktycznie, ale w sumie może warto ten angielski nadrobić. Teraz są różne kursy i można uczyć się samemu. I to nawet skuteczne. Nie tylko Link szuka pracowników z znajomością języka. Więc lepiej się go nauczyć.

Szybka oferta finansowania Jestem gotów pomóc W celu realizacji twoich projektów, funduszy biznesu, finansowanie studiów, zakup nieruchomości lub zmiana Twój samochód, zakup urządzeń ...., ciesz się wzorami pożyczki dostosowane do wszystkich Twoich potrzeb. Skorzystaj z naszej wiedzy rzetelny i szybki. Dla wszelkich informacji po prostu spraw sobie trud skontaktuj się z nami bezpośrednio. Aby uzyskać więcej informacji, możesz się ze mną skontaktować (Christcorinn @gmail.com)

Gość Sir_Miuosh
Hej, dzięki za ofertę ale nie jestem zainteresowany. Obecnie szukam pracy i post dotyczny opinii na temat Link Transport we Wiązownej. A Twoja oferta jest tu całkiem nie potrzebna.

Gość Mariuszek_Cent
Wszędzie reklamy. Ogólnie to moja siostra pracuje w Linku w Wiązownej jako asystentka ds. sprzedaży i sobie chwali. Atmosfera bardzo fajna. Już 3 miesiąc pracuje. Ale więcej nie wiem.

O to super, w takim razie wyślę swoje dokumenty. Nie mogę dłużej być bez pracy. Mam kredyt. Za chwilę oszczędności się skończą a na pomoc UP nie ma co liczyć, że coś mi znajdą. Wiesz może gdzie jeszcze warto przeglądać oferty pracy, pewne?

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować